Pupp hastalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpekkk tarafından oluşturulan Pupp hastalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,700 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pupp hastalığı
Konbuyu başlatan İpekkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nihalserap

İpekkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım rezil bişi şuan 33 haftaligim 27. Haftadan beri çekiyorum iğne bile verdi diktor en son mecbur kullandım ama bana mısın demiyor kaşıntı geçmiyor boşuna hiç bişi kullanma sana tafsiye dayanabildigin kadar soğuk suyla hergun duş al ve mümkün oldukça dışarı çıkma evde pamuklu bol kıyafetler giyin tek kat iç çamaşır bile giyme çok iyi geliyor böyle en azından rahatlatıyor bir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynı durumdayım rezil bişi şuan 33 haftaligim 27. Haftadan beri çekiyorum iğne bile verdi diktor en son mecbur kullandım ama bana mısın demiyor kaşıntı geçmiyor boşuna hiç bişi kullanma sana tafsiye dayanabildigin kadar soğuk suyla hergun duş al ve mümkün oldukça dışarı çıkma evde pamuklu bol kıyafetler giyin tek kat iç çamaşır bile giyme çok iyi geliyor böyle en azından rahatlatıyor bir nebze
Doğal çam katranı sabunu aldık o biraz rahatlatıyor vicudunu kurutuyor ama dökünküleride kurutuyor deneyebilirsin ben faydasını gördüm

Bende aynı durumdayım rezil bişi şuan 33 haftaligim 27. Haftadan beri çekiyorum iğne bile verdi diktor en son mecbur kullandım ama bana mısın demiyor kaşıntı geçmiyor boşuna hiç bişi kullanma sana tafsiye dayanabildigin kadar soğuk suyla hergun duş al ve mümkün oldukça dışarı çıkma evde pamuklu bol kıyafetler giyin tek kat iç çamaşır bile giyme çok iyi geliyor böyle en azından rahatlatıyor bir nebze
Doğal çam katranı sabunu aldık o biraz rahatlatıyor vicudunu kurutuyor ama dökünküleride kurutuyor deneyebilirsin ben faydasını gördüm

Son düzenleme:

Nihalserap

Kayıtlı Üye
rank
Baktılar tüm testler yapıldı banada 3 kremin karışımı mentollu karışım yaptı doktor çam bi tanede hap yazdı hap işe yarıyor ama bebeğe zararı olur diye içmiye korkuyrum içnde bi içilir bi içilirlmez yazmışlar ikilemde kaldım çam katranı sabunu aldım ode kurutuyor sanki bugan kullandem dahe iyi gibu

Baktılar tüm testler yapıldı banada 3 kremin karışımı mentollu karışım yaptı doktor çam bi tanede hap yazdı hap işe yarıyor ama bebeğe zararı olur diye içmiye korkuyrum içnde bi içilir bi içilirlmez yazmışlar ikilemde kaldım çam katranı sabunu aldım ode kurutuyor sanki bugan kullandem dahe iyi gibu gel
di bane
Normal canım ilaçları hamilelerde deneyemedikleri için ya hamileler kullanamasın diyor yada doktor kontrolünde kullan yazıyor bu durumda doktoruna güvenmekten başka çaren kalmıyor malesef 🤨 ve nacizane tavsiyem eğer kullandığın sabun cildini de kurutuyorsa bol bol nemlendirici sür nemli kalsın cildin. Ben kükürt sabunu kullanmıştım artık geçmesini bırak deliklet oluyordu kırmızı kabarciklarin ortasinda doktor sürekli kullandığın ve nemlendirici kullanmadigin için demişti bence ihmal etme nemlendiriciyi😊

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar