Sorum var Qizlar bakarmisiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar bakarmisiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,304 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar bakarmisiz
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canim geceleri hep ariyo sabaha kadar uyuyamiyorum öyle yapicam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canim evet doktora gidicem

Sağol canim evet doktora gidicem

Parasetamol baş ağrisi dermani deyilmi mence olmaz o
Büyük bir ihtimale çürük diş. Yada 20 lik dış o zzaman bende de aynı sorundu. Sen ihmal etme eğer zaten ciddi bişeyse hemen çekerler canım

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Uyuşturuyor ama gebe olduğu için belki kokusundan sürekli istifar edebilir ben çok kullandığım her kulandigimda küstüm hiç birşey yiyemiyordum zaten azgima aldığım iki lokmada geri çıkıyordu 😞
Ben gebeliyil iyi keciyor hala kusmamişim ama karnim doymuyor dişim aciyor yemek yiyemiyormki iki gündür cok şükür ki arimiyor

Su.

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar malesef kiAzerbaycan da disi agriyan gebeye doktoru ilac yazmyo doguma kadr bekle diyor.amabenimde cok agriyodu 5 aya kadar hic biseyyapdirmadilar en sonunda dayanamayip gitdim.igne yapmadi ama ilacla tedavi etdi yani norma linsndan iki uc kez cok gitmekzorunda kaldm.ve bana kanal tedavi yapildi ve cok sukur hic bisey olmadi bebegimde bende gayet iyiz

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar malesef kiAzerbaycan da disi agriyan gebeye doktoru ilac yazmyo doguma kadr bekle diyor.amabenimde cok agriyodu 5 aya kadar hic biseyyapdirmadilar en sonunda dayanamayip gitdim.igne yapmadi ama ilacla tedavi etdi yani norma linsndan iki uc kez cok gitmekzorunda kaldm.ve bana kanal tedavi yapildi ve cok sukur hic bisey olmadi bebegimde bende gayet iyihe

Arkadaslar malesef kiAzerbaycan da disi agriyan gebeye doktoru ilac yazmyo doguma kadr bekle diyor.amabenimde cok agriyodu 5 aya kadar hic biseyyapdirmadilar en sonunda dayanamayip gitdim.igne yapmadi ama ilacla tedavi etdi yani norma linsndan iki uc kez cok gitmekzorunda kaldm.ve bana kanal tedavi yapildi ve cok sukur hic bisey olmadi bebegimde bende gayet iyiz
He bizim hekimler bi ele baxmilar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar