Rahim agzi kac mm?

• Konbuyu başlatan Lili
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lili tarafından oluşturulan Rahim agzi kac mm? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,597 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahim agzi kac mm?
Konbuyu başlatan Lili
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mələk

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Konuştum cnm.bende dikiş mümkün değil
Evet canım seni biliyorum plesantan rahim ağzını kapatdığı için dikiş mümkün değildi demi canım? Şimdi ne durumdasınız bebeğinde sende iyisiniz inşALLAH? kendine dikkat et yatakdan kalkma sakın hayırlısıyla alırsın yavrunu kucağına ALLAHIN izniyle🙏

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım seni biliyorum plesantan rahim ağzını kapatdığı için dikiş mümkün değildi demi canım? Şimdi ne durumdasınız bebeğinde sende iyisiniz inşALLAH? kendine dikkat et yatakdan kalkma sakın hayırlısıyla alırsın yavrunu kucağına ALLAHIN izniyle🙏
Cnm evet yatıyorum sürekli bazen ayakta fazla kalınca hemen alt karnımda baskı hissediyorum, bebeğim iyi çok şükür,her gün dua ediyorum güzel dileklerin içinde teşekür ederim ❤🤲🤲

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm evet yatıyorum sürekli bazen ayakta fazla kalınca hemen alt karnımda baskı hissediyorum, bebeğim iyi çok şükür,her gün dua ediyorum güzel dileklerin içinde teşekür ederim ❤🤲🤲
İyi olmanıza çok sevindim kuzum ALLAH her ikinizi korusun dualarımdasın canım benim.. Mecbur kalmadıkca ayağa kalkma ALLAH eğer nasib etmişse yavrunu her türlü koruyacakdır sende elinden geldiğince dikkat et kendine🙏🙏😘😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar