Rahimde agri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra gümüş tarafından oluşturulan Rahimde agri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,929 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahimde agri
Konbuyu başlatan Esra gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 29+2 deyim surekli kasiklarim ve rahmim agryor ve rahmimin üstüne bi ağırlık oluyor sanki belimde agryor hep erken dogumdan korkyorum Olabilir mi acaba yasayan warmi boyle

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 29+2 deyim surekli kasiklarim ve rahmim agryor ve rahmimin üstüne bi ağırlık oluyor sanki belimde agryor hep erken dogumdan korkyorum Olabilir mi acaba yasayan warmi boyle
Ayni sorun bende de var canim 18 +4 hamileyim 3 gundur belli boyle idrarada cok cikmaya basladim bebegin hareketini agriyan yerdemi hisdediyor sunuz

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Ayni sorun bende de var canim 18 +4 hamileyim 3 gundur belli boyle idrarada cok cikmaya basladim bebegin hareketini agriyan yerdemi hisdediyor sunuz
Cnm bnm de 23+3 dün doktorra gittim sürekli idrara çıkıyorum belim kasıklarım ağrıyordu bebeğin ayakları aşağı da olduğu için idrarq o yüzden sık sık çıkıyorum bide kasık ve rahim ağrısı normal dedi rahim büyüdükçe batma kasıklarda ağrı olur dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erken doğum riskin var mıydı cnm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 16 17 gibi başladı giderekte şiddetlendi o ağrı ve sancılar belim, bacaklarım, kasıklarım çok kötü oluyorum ama kontrollerde bi sıkıntı olmadığını söylüyor dr. İnşallah seninde bi sorun yoktur

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnm de 23+3 dün doktorra gittim sürekli idrara çıkıyorum belim kasıklarım ağrıyordu bebeğin ayakları aşağı da olduğu için idrarq o yüzden sık sık çıkıyorum bide kasık ve rahim ağrısı normal dedi rahim büyüdükçe batma kasıklarda ağrı olur dedi

Erken doğum riskin var mıydı cnm

Nasil bebegin ayaklari asagida yukari cikmamis mi yani normql dediyse sorun yok ama benim ki kalkarken yatarken agri giriyor o kadar kotu degil ama

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Daha once ictim zaten magnezyum daha sonra gerek duymadi balik yagi vermisti siz iciyor musunuz magnezyum
Evet vitamin ilaçlarıyla birlikte dün gene yazdı doktor doğuma kadar kullanıcam ama gerçekten çok iyi bir ilaç bunu anladım ilacım bitmişti 4 5 güna kullanmadım ağrım bitmiyordu dün aldım gene kullandım iyi geliyo

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Evet vitamin ilaçlarıyla birlikte dün gene yazdı doktor doğuma kadar kullanıcam ama gerçekten çok iyi bir ilaç bunu anladım ilacım bitmişti 4 5 güna kullanmadım ağrım bitmiyordu dün aldım gene kullandım iyi geliyo
Gaz sancisi icin vermisti bana esime mide rahatsizligi icin vermis ayni bugun biraz agrim vardi ictim iyi

Tüm sayfalar yüklendi.