Rahime iğne batması ve Magnezyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Rahime iğne batması ve Magnezyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 531 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahime iğne batması ve Magnezyum
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son Dr kontrolünde odadan çıkacakken doktor son kez başka sıkıntımız yok o zaman dedi bende şey sordum tuvalette bazen oturruken rahmine iğne batması oldu 2 3 kez aralıklı dedim. Düşündü biraz sonra magnezyum da yazalım dedi. Magnezyum kullanan arkdslarim geceleri uyandıran bacak krampları yaşamışlar kullansam mi emin olamadım.

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım. Benim gece uyurken bacak kramplarim oluyordu o yüzden verdi magnezyum. Birazda olsa iyi geldi. Bir dönemden sonra değerlerine göre magnezyuma başlandığını biliyorum.

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Yani bende tek olan şey yatarken sağa sola dönerken karnımın altı açıyor hafif ama rahim büyürken yan bağ karın kasları geriliyor dye biliyorum başka bı belirtimde yok kararsız kaldım kullanıp kullanmamak konusunda

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son Dr kontrolünde odadan çıkacakken doktor son kez başka sıkıntımız yok o zaman dedi bende şey sordum tuvalette bazen oturruken rahmine iğne batması oldu 2 3 kez aralıklı dedim. Düşündü biraz sonra magnezyum da yazalım dedi. Magnezyum kullanan arkdslarim geceleri uyandıran bacak krampları yaşamışlar kullansam mi emin olamadım.
Sade soda da içebilirsin biraz rahatlatıyor

Gulshan

Kayıtlı Üye
rank
Bende hem geceleri ayak kramplari hem de karnimin altinda kasilmalar oluyodu. Kullanali cok sukur bu sikintilarim gecti. Bence magnezuim her hamileye gerekli

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm kullan kramplar için çok iyi geliyo

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Banada verdi magnazyum portakalli kramp icin vermisti ama gaz yapiyor birakmak zorunda kaldim dr a sordum oyleyse icme dedi

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
35+3 haftalık hamileyim magnorm verdi kasılma ve kıramplar için. Bence kullan çok iyi geliyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar