Rankli ultrasyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla kurt tarafından oluşturulan Rankli ultrasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,001 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rankli ultrasyon
Konbuyu başlatan Leyla kurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Doktor renkli ultrasyon istedi yapiyimi acaba
Ben aslen yapmak istemiyorum beni düşündürüyo biraz🙄

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Maddi acidan yaptiramamistim . Bebegim dogdu kalbinde delik oldgunu ogrendik usgye vermedigim parayi oglumun kalp doktoruna verdim . Bence yaptirin derim herseyine bakiyolar ben keske dedim siz demeyin

Ayfer ayfer

Kayıtlı Üye
rank
Maddi acidan yaptiramamistim . Bebegim dogdu kalbinde delik oldgunu ogrendik usgye vermedigim parayi oglumun kalp doktoruna verdim . Bence yaptirin derim herseyine bakiyolar ben keske dedim siz demeyin
Geçmiş olsun bende bugün konturole gittim. Bendende istedi usg perinatolojiden randevu al dedi ama 182 den alamıyorım giriş yapmadığı için doktorumun kayıt açması gerekiyormuş ama kayıt açmamış ne yapacağımı bilemedim doçent doktorlar yapıyor mu acaba bir bilginiz var mı yaptırmayı düşünüyorum da kayıt açılmadığı için perinatolojiden randevu alamıyorum çalıştığım için de tekrar doktoruma gidemiyorum

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun bende bugün konturole gittim. Bendende istedi usg perinatolojiden randevu al dedi ama 182 den alamıyorım giriş yapmadığı için doktorumun kayıt açması gerekiyormuş ama kayıt açmamış ne yapacağımı bilemedim doçent doktorlar yapıyor mu acaba bir bilginiz var mı yaptırmayı düşünüyorum da kayıt açılmadığı için perinatolojiden randevu alamıyorum çalıştığım için de tekrar doktoruma gidemiyorum
Hastaneyi gunduz arayin devlette olsu drnin bolumunu ve adini soyleyin hastasi oldugunuzu belirtin . Doktorun odasina baglasinlar sizi .Yardimci olacaktir o sekilde doktrunuz . Onun haricinde bir bilgim yok canim bu sekilde bir yol izleyebilirsiniz

Ayfer ayfer

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneyi gunduz arayin devlette olsu drnin bolumunu ve adini soyleyin hastasi oldugunuzu belirtin . Doktorun odasina baglasinlar sizi .Yardimci olacaktir o sekilde doktrunuz . Onun haricinde bir bilgim yok canim bu sekilde bir yol izleyebilirsiniz
Sağ olun ha deyincede gidemiyorum oraya çalışıyorum oturduğum yerede uzak artık öyle yaparım aile hekiminede bir danışayım bu aylarda yaptırmam lazım 19 haftalık oldum yada çalıştığım gerde ki doktora bir danışayım teşekkür edeeim iyi akşamlar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yeşil ekranı kadın doğum doktoru açmadan randevu alamıyorsun

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırmak gerek canım çocukta hastalık olup olmadığına bakılıyor. En ufak ayrıntıyı bile atlamıyorlar. Ben ikili testi yaptırdım üçlü yaptirmadim detaylı yaptircam inşallah bu ayın 30. Da gün aldım bakalım . Gereksiz olan şeyleri zaten önermiyorlar .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kadın doğum bakamıyor canım perinatoloji bakıyor. Hastaneyi arasana . Doktorumla iletişime geç en iyisi . Esin yada akrabaların da alabilir belki ihmal etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar