Sorum var Regl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Regl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 948 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regl
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım ben doğum yapalı 8 ay oldu duygu durumu desen her zaman Küçük Emrah modundayım 😂😂😂 bir değişiklik yok yani hava şartları da aynı burada stres diyeceğim ama yani İlk defa böyle başıma geldi 12 gün gecikme ve yarın da olacağımı da sanmıyorum yarın da 13 gün yani bildiğin 2 hafta cuma günü kan vereceğim bakalım geçen ay bir ondan önceki ay tam ayın 6'sında oldum bu ay olmayınca şaşırdım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cuma günü vereceğim canım bakalım olamıyorum diye sürekli halsiz ve yorgunum kemiklerim ağrıyor

Aman aman vücudum hamileliğe hazırlanmasın şimdilik düşünmüyorum 8 aylık bir kızım var zaten 😂😂😂😂

Aman aman vücudum hamileliğe hazırlanmasın şimdilik düşünmüyorum 8 aylık bir kızım var zaten 😂😂😂😂
8 ay oldu canım geçen Ayla ondan önceki ay tam ayın 6'sında oldum bu ay gecikme oldu bugün test yaptım negatif çıktı anlamadım dün de göğüslerim öyle bir ağrıyordu ki sütlerim akıyordu bayağı hassastı arada dikişlerime karnıma falan anca giriyor Ben de öyle olunca korktum test yaptım ama negatif anlamadım
Normal o zaman kuzum biliyorsun ki ilk 1 yıl adet düzensizliği oluyor zaten

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12 gün gecikmem var test yaptım az önce negatif çıktı ben de zaten ihtimal vermiyordum ama stres dışında bu kadar gecikmenin başka sebepleri neler internetten baktığımda 4-5 gün kabul edilir ama 10 günü aşan gecikmelerde bi problem olabilir yazıyordu da
Canım benimde adetim gayet duzenliydi bı ara ilk defa gecikti 12gun gecikti kesin hamileyim dedim hiç böyle olmazdı çünkü neyse test yaptım negatif çıktı sonra regl oldum öbür ay yine aynı şey oldu normaldir dedim sonuçta önceki ayda da gecikme olmuştu diye bekledim nerdeyse bı ay oldu gecikti test yaptım pozitif çıktı 🥰doktora randevu alana kadar iki aylık olmuştu bile beklemiyorduk korunuyoduk sözde canım belki senin de aynı benimki gibi olur görünce aklıma geldi yazdım 🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım ben doğum yapalı 8 ay oldu duygu durumu desen her zaman Küçük Emrah modundayım 😂😂😂 bir değişiklik yok yani hava şartları da aynı burada stres diyeceğim ama yani İlk defa böyle başıma geldi 12 gün gecikme ve yarın da olacağımı da sanmıyorum yarın da 13 gün yani bildiğin 2 hafta cuma günü kan vereceğim bakalım geçen ay bir ondan önceki ay tam ayın 6'sında oldum bu ay olmayınca şaşırdım

Cuma günü vereceğim canım bakalım olamıyorum diye sürekli halsiz ve yorgunum kemiklerim ağrıyor

8 ay oldu canım geçen Ayla ondan önceki ay tam ayın 6'sında oldum bu ay gecikme oldu bugün test yaptım negatif çıktı anlamadım dün de göğüslerim öyle bir ağrıyordu ki sütlerim akıyordu bayağı hassastı arada dikişlerime karnıma falan anca giriyor Ben de öyle olunca korktum test yaptım ama negatif anlamadım
Kan versen gebelik var mı çıkar canım önceki aylar zamaninda olmuşsun insanın aklına gebelikten başka birşey gelmiyor. Hakkında hayırlısı olur inşallah 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aslinda ilk katildıgımda baktım profil ne moderatursun ya ondan bıde sız moderaturler bu uygulamayı kurdunuz sanmiştim ilk başta 🙈😂 onuda burda bi posta yazmiştin anladım ki oyle olmadığını 🤭😂😂
Ahhahaha benfe moderatör olmadan önce myle sanıyordum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar