Sorum var Regl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Regl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regl
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde adetim gayet duzenliydi bı ara ilk defa gecikti 12gun gecikti kesin hamileyim dedim hiç böyle olmazdı çünkü neyse test yaptım negatif çıktı sonra regl oldum öbür ay yine aynı şey oldu normaldir dedim sonuçta önceki ayda da gecikme olmuştu diye bekledim nerdeyse bı ay oldu gecikti test yaptım pozitif çıktı 🥰doktora randevu alana kadar iki aylık olmuştu bile beklemiyorduk korunuyoduk sözde canım belki senin de aynı benimki gibi olur görünce aklıma geldi yazdım 🥰
Ayy aman aman Allah'ın işine karışmak gibi olmasın ama şimdilik bana tek bebiş yeter😂😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle diyodum hatta çok büyük konuştum kaç yıl ara vericem demiştim ama nasibinde varsa her şekilde oluyo canım istediğin kadar önlem al🤩🥰
Öyle valla bide bu ay eşim yanlışlıkla korunamadı ondan çok tırstım bide geçen gün ayıptır söylemesi göğüslerim öyle hassaslaştı ki süt akıyordu test yaptım negatif çıktı bakalım yarın kan vericem inşallah bi süpriz çıkmaz yoksa eşim kalpten gider😂😂😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Öyle valla bide bu ay eşim yanlışlıkla korunamadı ondan çok tırstım bide geçen gün ayıptır söylemesi göğüslerim öyle hassaslaştı ki süt akıyordu test yaptım negatif çıktı bakalım yarın kan vericem inşallah bi süpriz çıkmaz yoksa eşim kalpten gider😂😂😂😂
Bende ona sinir oluyorum benim çok tepki vermem gerekirken eşim vermişti test pozitif diyorum adam diyoki emin misin test yanlış olmasın mı ben kendimden eminim diyo nasıl olur diyo oğlumuz daha 9aylik ama🤭🤭🥴sanki emziren o🤭 şok geciriyodu nerdeyse tokatlicaktim adamı😂hem yapmış yani onun hatası hemde kabullenmiyo tövbe tövbe ya dedim olan bana oldu bakacak olan benim sana noluyo dedim ağlamaya başladım baya kötüydüm çünkü en az iki yaş olsun araları istemiştim nasip yani şu an iyiki de olmuş diyorum evet çok zorlaniyorum ama bı sene sonra oğluma arkadaş olucak beraber oynarlar o zaman rahatlatım 🤩oğlum da çok düşkün bana biraz peşimi bırakır kardeşiyle yakılır inşallah yani öyle ümit ediyorum 😂 darısı sana canım inşallah 🤩🥰😘😘

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bende ona sinir oluyorum benim çok tepki vermem gerekirken eşim vermişti test pozitif diyorum adam diyoki emin misin test yanlış olmasın mı ben kendimden eminim diyo nasıl olur diyo oğlumuz daha 9aylik ama🤭🤭🥴sanki emziren o🤭 şok geciriyodu nerdeyse tokatlicaktim adamı😂hem yapmış yani onun hatası hemde kabullenmiyo tövbe tövbe ya dedim olan bana oldu bakacak olan benim sana noluyo dedim ağlamaya başladım baya kötüydüm çünkü en az iki yaş olsun araları istemiştim nasip yani şu an iyiki de olmuş diyorum evet çok zorlaniyorum ama bı sene sonra oğluma arkadaş olucak beraber oynarlar o zaman rahatlatım 🤩oğlum da çok düşkün bana biraz peşimi bırakır kardeşiyle yakılır inşallah yani öyle ümit ediyorum 😂 darısı sana canım inşallah 🤩🥰😘😘
Eşim Allah razı olsun kızıma çok iyi bakar ben iş yaparsam o yedirir altını değiştirir temizliğini yapar o konuda rahatım çok ama hem maddi açıdan hemde manevi açıdan kaldıramam eşim diyor bizim zamanımızdaki gibi çocuklar dışarı çıkıp oynayamıyor bari bir kardeşi olsun diyo ama 1-2 sene sonra olsun istiyor Allah rızkını verir sen düşünme diyor bilmiyorum açıkçası şu devirde dünya bu kadar kötüye giderken bi çocuk daha doğurmak istemiyorum 🥺😏

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Eşim Allah razı olsun kızıma çok iyi bakar ben iş yaparsam o yedirir altını değiştirir temizliğini yapar o konuda rahatım çok ama hem maddi açıdan hemde manevi açıdan kaldıramam eşim diyor bizim zamanımızdaki gibi çocuklar dışarı çıkıp oynayamıyor bari bir kardeşi olsun diyo ama 1-2 sene sonra olsun istiyor Allah rızkını verir sen düşünme diyor bilmiyorum açıkçası şu devirde dünya bu kadar kötüye giderken bi çocuk daha doğurmak istemiyorum 🥺😏
Benim de eşim arada bakar saolsun ama benim ilgilendiğim kadar deil tabi çok nadir evde olursa yani☺️eşiniz haklı olabilir ama bakın kendiniz de diyosunuz dışarı çıkıp oynayamiyor demekki ona bı de arkadaş lazım evde canı sıkılır 🥰yani bence daha iyi olur eğer düşünüyorsanız bı tane daha yapin gitsin tam zamanı🥰 bundan sonrada sağlam bı önlem alırsın 🤭ben artık düşünmüyorum tabi yine büyük konusmim nasip ama hep arasritiyorum hangi korunma yöntemi daha sağlıklı diye🥰Allah olmayanlara versin inşallah 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar