Resimli hanımlar bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeliş48 tarafından oluşturulan Resimli hanımlar bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,362 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Resimli hanımlar bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Zeliş48
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeliş48

Zeliş48

Kayıtlı Üye
rank
İlişkiye mi girdin? Bu haftalarda biraz dikkat etmek gerek hemm sert olmuş ola bilirsiniz. Ama bence bi kontrole git. Bilemezsin aniden suyun falan gelir Allah korusun
Aslında çok sert olmadı her zamanki gibi dikkat ettik yani nişanın devamı gelmez demi kanama olarak açık pembe bulaştı bir kere sonra gelen giden olmadı bidaha

Aslında çok sert olmadı her zamanki gibi dikkat ettik yani nişanın devamı gelmez demi kanama olarak açık pembe bulaştı bir kere sonra gelen giden olmadı bidaha
Ha o zaman Allah korusun. Ben sezeryan oldugun için tedirgin oldum aniden gelmesin diye hem tekrar doguş olunca aniden suyun gelme riski oluyir. Allah yardmcın olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yatış yaparlar diye korkuyorum bide bu ilişki ile alakalı olabilir mi acaba
Bence gidin dra bu haftalarda doğum da tehlikeli en azından öyle bi durum varsa ciğer geliştirici iğne falan yapıyorlar ya bebeğe yada ne bileyim vardır yapacakları bişey illa görünmeniz lazım ama açık renkli kan tehlikeli diye biliyorum geçmiş olsun

Zeliş48

Kayıtlı Üye
rank
Bence gidin dra bu haftalarda doğum da tehlikeli en azından öyle bi durum varsa ciğer geliştirici iğne falan yapıyorlar ya bebeğe yada ne bileyim vardır yapacakları bişey illa görünmeniz lazım ama açık renkli kan tehlikeli diye biliyorum geçmiş olsun
Teşekkür ederim gittim idrar yolu enfeksiyonu varmış kanama ondan olmuş öyle dediler😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Resim atamadım canım ya 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Resim atamadım canım ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar