Rezene çayı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Rezene çayı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,157 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rezene çayı
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok saol canım bugün doktora gittim bebeğim 4kilo400gramdi doktor dedi kilosu çok iyi mama kullanıyormuş bende dedim dün akşamdan beri kullanıyorum sütüm yetmiyor galiba dedi hayır o gazdan dolayı mama kullanma sütun gayette yetiyor dedi ne yapsam kullansammi acaba ama ağlıyor sürekli yatıyor 10dka sonra kalkıyor ağlıyor
Asla bu hataya düşme ilk çocuğumda çok ağlardı gazı vardı doymuyor dediler dediler çevrem mamaya başlattılar sütüm kesildi gitti çocuk fos mamayla büyüdü şimdi hemen hasta olur bağışıklık yok gazdan ağlıyor bebek 3 ay sonra düzene giriyor sen bol bol emzir mamaya bulaştırma hiç benden tavsiye pişman olursun

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Asla bu hataya düşme ilk çocuğumda çok ağlardı gazı vardı doymuyor dediler dediler çevrem mamaya başlattılar sütüm kesildi gitti çocuk fos mamayla büyüdü şimdi hemen hasta olur bağışıklık yok gazdan ağlıyor bebek 3 ay sonra düzene giriyor sen bol bol emzir mamaya bulaştırma hiç benden tavsiye pişman olursun
Aynen valla benim ilk cocuk da acemiligimizdi kaynanam annem falan memeyi tutmuyo diye mamaya alistirdilar 9 yaşında şimdi ama sürekli hasta oluyo diğer iki cocuk da anne sütü aldığı için bagisikligi güçlü kolay kolay hasta olmuyolar şimdi 4 uncu gelecek insallah onu da emzircem valla anne sutu gibisi varmı

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla benim ilk cocuk da acemiligimizdi kaynanam annem falan memeyi tutmuyo diye mamaya alistirdilar 9 yaşında şimdi ama sürekli hasta oluyo diğer iki cocuk da anne sütü aldığı için bagisikligi güçlü kolay kolay hasta olmuyolar şimdi 4 uncu gelecek insallah onu da emzircem valla anne sutu gibisi varmı
Ben sadece gece veriyorum günde bı kere o sorun olurmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Günde bikereden bişey ölurmu gece tek veriyorum okadar

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Çok saol canım bugün doktora gittim bebeğim 4kilo400gramdi doktor dedi kilosu çok iyi mama kullanıyormuş bende dedim dün akşamdan beri kullanıyorum sütüm yetmiyor galiba dedi hayır o gazdan dolayı mama kullanma sütun gayette yetiyor dedi ne yapsam kullansammi acaba ama ağlıyor sürekli yatıyor 10dka sonra kalkıyor ağlıyor
Benm oglumda 38 gunluk surekli memede sanki doymuyormus gibi suan 5 kilo doktorumuz çok iyi dedi. Bir kere gaz cikarttiginda birakmayin on dakika boyunca devam edin dedi bize 🤗🤗 ben birde bir cay kasigi rezene veriyorum sabah ve aksam. ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar