Sorum var Ərkek bebekde insanin ərkek bebekde canin neler ceker

• Konbuyu başlatan Zzeynepp
  • Toplam 37 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zzeynepp tarafından oluşturulan Ərkek bebekde insanin ərkek bebekde canin neler ceker başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,282 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ərkek bebekde insanin ərkek bebekde canin neler ceker
Konbuyu başlatan Zzeynepp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aslında neler çekerle alakası yok canım bu herkeste farklılık gösterir mesela ben oğlum da ilk aylar deli gibi ekşi şeyler yerdim tatlıdan nefret ederdım. Şuan yine gebeyim bu sefer de tatlıya düşkünlük var 😂😂 . Normalde eskiden ekşi yiyince kız bebek olur derlermiş hepsi hurafe gerçek değil yani benim oğlum oldu o kadar ekşi yedim ki . Sen kaç haftalık gebesin şuan
Kesinlikle katılıyorum hepsi uydurma yani ben iki hamileliğimde de ekşi tatlı karışık yerdim yani canım bazen yeşil elma isterdi ekşi olanindan bazende tatlı olanını yani hiç farketmiyo cinsiyetle alakası yok yediklerinin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle katılıyorum hepsi uydurma yani ben iki hamileliğimde de ekşi tatlı karışık yerdim yani canım bazen yeşil elma isterdi ekşi olanindan bazende tatlı olanını yani hiç farketmiyo cinsiyetle alakası yok yediklerinin
Aynen kuzum ilk gebelikte görsen bana herkws kız diyordu 🤦🏻‍♀️ eşim de şiödi bak kayra da tatlı istemiyordun bunda da tatlı istiyorsun diyor kesin kız diyor 😂😂 ama bence yine erkek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
🤩🤩Benimde içimden erkek geliyo ňedense hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın canm ❤️❤️
Bugun doktor %51 ihtimalle kız dedi kız görüyprum annesi dedi zaten ilk normal usgye girince bebeğin bacak arasına baktı doktor pipisini görmedim dedim kesin kız doktora sordum perinatoloji bölümü söyler dedi 😂😂 yukarı çıktım hocam cinsiyetini görürseniz söyler misiniz dedim kız dedi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sizce cani neler ceker erkek bebeyi olanlar
Bence hiç alakası yok İlk çocuğum erkek ilk aylarda deli gibi ekşi yerdim kış ayında erik aradım bulamadım rüyalarıma giriyordu taki abim bulup getirene kadar ben ekşiden nefret ederim normalde hiç yiyemem ama ozaman başkaydı benim 3. Çocuğum kız aynı şeyler ondada oldu kayınbanamın evinin önünde erik ağacı var nerdeyse hepsini ben yedim aşermeyle hić alakası yok cinsiyetin saģlıkla kucağına alırsın inşallah 🌸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bence hiç alakası yok İlk çocuğum erkek ilk aylarda deli gibi ekşi yerdim kış ayında erik aradım bulamadım rüyalarıma giriyordu taki abim bulup getirene kadar ben ekşiden nefret ederim normalde hiç yiyemem ama ozaman başkaydı benim 3. Çocuğum kız aynı şeyler ondada oldu kayınbanamın evinin önünde erik ağacı var nerdeyse hepsini ben yedim aşermeyle hić alakası yok cinsiyetin saģlıkla kucağına alırsın inşallah 🌸
Ayyy kuzum kayra da ben de öyleydim aralık ayında deşi gibi canım yeşil erik istedi bu resmen 4 ay sürdü sonra erik çıkar çıkmaz o ara eşim annemin evine beni görmeue gelmişti direk 60 tş filan demedi almıştı bana kilo kilo ben yarısını eve gidene kadar yemiştim 😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy kuzum kayra da ben de öyleydim aralık ayında deşi gibi canım yeşil erik istedi bu resmen 4 ay sürdü sonra erik çıkar çıkmaz o ara eşim annemin evine beni görmeue gelmişti direk 60 tş filan demedi almıştı bana kilo kilo ben yarısını eve gidene kadar yemiştim 😂😂
Aynısı olmuş 😁 bunda ne yiyorsun en çok canın ne istiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar