Sorum var Ərkek bebekde insanin ərkek bebekde canin neler ceker

• Konbuyu başlatan Zzeynepp
  • Toplam 37 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zzeynepp tarafından oluşturulan Ərkek bebekde insanin ərkek bebekde canin neler ceker başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,279 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ərkek bebekde insanin ərkek bebekde canin neler ceker
Konbuyu başlatan Zzeynepp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Erkek bebek daha 11hafdalinda gedini gosderir ben ilk tatli canm cekmişdi sonra ekşi sonra yine tatlı yani alakası yok ama ultrasyonda erkek bebeyimi dun gordum ben ruyamda gormuşdum inanmamshdm ama usmde gordum🤭💙
Her bebek kendini göstermez canım senin şansına denk gelmiş benim oplum 16. Haftaya kadar kendini göstermedi 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İlk kızımda bende öyleydim ilk canım irmik helvası istemişti annem yapıp gönderdi yedim ki rahatladım 🤣
Hahahaha ne güzel ya annem de bugun diyoe yüzün hep sivilce olmuş 😂😂 kayra da varta pürüssüx olan tenim bunda hep sivilce oldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bizde kız bebekte anne çirkin erkek bebekte güzel olur derler kızlar güzelliğini annesinden alırmış
Beni mahvederek nasıl güzel olacak acaba 😂😂 biz kayra güzelliğini kimden aldı bilmiyoruz çocukta kız güzelliği var resmen 😍😍 çocuğa yakışıklı demiyorum da çok güzelsin anenm diyorum gören herkes maşallah çok güzel deyip kız sanıyor oğlumu 😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Beni mahvederek nasıl güzel olacak acaba 😂😂 biz kayra güzelliğini kimden aldı bilmiyoruz çocukta kız güzelliği var resmen 😍😍 çocuğa yakışıklı demiyorum da çok güzelsin anenm diyorum gören herkes maşallah çok güzel deyip kız sanıyor oğlumu 😂😂
Aaa bak bizde bunada arkası kız derler 🤣🤣🤣 maşallah paşaya kaderide kendi gibi güzel olsun inşallah yaa benim kızımıda erkek sanıyorlar saçı çok kısa pembe giydirsem bile erkekmi diye soran var 🤦‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aaa bak bizde bunada arkası kız derler 🤣🤣🤣 maşallah paşaya kaderide kendi gibi güzel olsun inşallah yaa benim kızımıda erkek sanıyorlar saçı çok kısa pembe giydirsem bile erkekmi diye soran var 🤦‍♀️
Evet bizim burada da oğlan güzelse arkası kız derleg bilirsin köye gitmiştim fındığa kayrayı gören herkes bunda kıs güzelliği var arkası kuz diyordu 😂😂 asla inanmıyordum ta ki cinsiyetnde doktor tahmin de bulunana kadar

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bugun doktor %51 ihtimalle kız dedi kız görüyprum annesi dedi zaten ilk normal usgye girince bebeğin bacak arasına baktı doktor pipisini görmedim dedim kesin kız doktora sordum perinatoloji bölümü söyler dedi 😂😂 yukarı çıktım hocam cinsiyetini görürseniz söyler misiniz dedim kız dedi
Banada ilk kız dediler iki üç kontrol de de kız dedi sonra gittim detaylı ultrason a erkek çıktı 😂😂 hayırlısı olsun inşallah canm 🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bizim burada da oğlan güzelse arkası kız derleg bilirsin köye gitmiştim fındığa kayrayı gören herkes bunda kıs güzelliği var arkası kuz diyordu 😂😂 asla inanmıyordum ta ki cinsiyetnde doktor tahmin de bulunana kadar
Doğru demişler baksana aynısı çıkmış 🤩

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Banada ilk kız dediler iki üç kontrol de de kız dedi sonra gittim detaylı ultrason a erkek çıktı 😂😂 hayırlısı olsun inşallah canm 🤲❤️

Doğru demişler baksana aynısı çıkmış 🤩
Ya ahahhaa biizm ailede de çok. Ar böyle 😂😂 ama olay şu kü hadi doktor yanıldı kayranın bacak arasını hatırlıyorum usgden daha doktoe söylemeden ilk muaynede aha bu kesin kız dedim 😂😂 çünkü hani bebeğin cinsiyetine bakışırken bebeğin bacakları iki yana açılmış gözüküyor ya orası dümdüz dü ama kayra da pipisi resmne ben burdyaım diyordu 😂😂

Bilmiyorum sağlıklı olsunda ne gelirse rabbimden🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar