Rota aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Rota aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 665 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota aşısı
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras
Canım tabiki evlatlarımızdan kıymetli değil ama elinde varsa yaptırırsın ama yoksa nerden bulup yaptırıcaksın herkez ister evladının sağlığını 😔😔😔😔
Katılıyorm ve bu tür aşılarnda artık normal aşılr grubuna girmesi gerektiğini düşünüyorm ben ilk oğlumda rota aşısı ne bilmzdm 1 yaşında yakalandı lanet ettim vlla oğlum gözümn önünde mafoldu sabah akşam serum yedi 15 gün çektik 2.oğlumda maddi durumumuz olmadğı icin yaptıramadk bunda neolur bilmiyorm ama cidden pahalı ya abartıyorlar

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorm ve bu tür aşılarnda artık normal aşılr grubuna girmesi gerektiğini düşünüyorm ben ilk oğlumda rota aşısı ne bilmzdm 1 yaşında yakalandı lanet ettim vlla oğlum gözümn önünde mafoldu sabah akşam serum yedi 15 gün çektik 2.oğlumda maddi durumumuz olmadğı icin yaptıramadk bunda neolur bilmiyorm ama cidden pahalı ya abartıyorlar
Canım bide sadece bir aşı değilki iki doz uygulanıyor artık evlatlarımız allaha emanet.

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Peki bu aşıyı alınca vakit kaybetmeden yaptırmak mı gerekiyordu sanki soğukta muhafaza edilen bir aşıydı dakikası falan vardı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Peki bu aşıyı alınca vakit kaybetmeden yaptırmak mı gerekiyordu sanki soğukta muhafaza edilen bir aşıydı dakikası falan vardı
Cnm buzla birlikte taşınması lazım ve hemen yapılması
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bide o var çok pahalı gerçekten ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yavrularımızı korusun canım
Amin 🙏 melekler onlar daha

Tüm sayfalar yüklendi.