Rota virüs zehirli ishal 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Rota virüs zehirli ishal 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,362 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota virüs zehirli ishal 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Allah razı olsun kuzum ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun hepinizden kuzum 😔❤️

Benmde en büyük pişmanlığım oldu kuzum asi vurdurmadim 1 hafta kalmıştı o süreçte de ben yaptirmadim hep içimde pişmanlık kalmisti yakalandı şimdi kuzum ama şimdi menejjit aşısını yaptırcam kaç para olursa olsun bu rota yuzudnen çok yüksek ateşler içinde kaldı kuzum 😔

Allah razı olsun 7 24 serum veriyorlar kzuum duzelicek insallh 😔❤️

Zamnnda yaptrmdm kuzum 😔 insallh menejjit aşısını mutlaka ne olursa olsun yaptrcm

Allah razı olsun cnm 🤲❤️
simdi biraz iyimi?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah razı olsun kuzum ❤️

Allah razı olsun hepinizden kuzum 😔❤️

Benmde en büyük pişmanlığım oldu kuzum asi vurdurmadim 1 hafta kalmıştı o süreçte de ben yaptirmadim hep içimde pişmanlık kalmisti yakalandı şimdi kuzum ama şimdi menejjit aşısını yaptırcam kaç para olursa olsun bu rota yuzudnen çok yüksek ateşler içinde kaldı kuzum 😔

Allah razı olsun 7 24 serum veriyorlar kzuum duzelicek insallh 😔❤️

Zamnnda yaptrmdm kuzum 😔 insallh menejjit aşısını mutlaka ne olursa olsun yaptrcm

Allah razı olsun cnm 🤲❤️
Cümlemizden razi olsun canım benim

S

Svg

Guest
Kızlar kızım Aselim zehirli ishale yakalandı dün akşam 4 ye yatisimiz oldu halada yatıyoruz durmayan ishal ateş 😔 bol bol dua edin güzel annelerim kızım biran önce eski haline gelsin duzelsin yavrum hiç halim yok serum yiyor sürekli elinide hiç rahat bırakmıyor 😔 karnı ağrıyor sürekli dualarıniza ihtiyacım var
Yiyebilirse yoğurt/ayran patates haşlama bunlar çok iyi geliyor özellikle toparlaması için. Tabiki doktor ne ilaç verirse yada ne onerirse onu bırakmamak da lazım. Benim oğlumda rota virüse yakalanmıştı biz bolca ayran icirip yoğurt yedirdik patates pirinç lapa da tabiki. Çabuk atlattık. İnşallah sizde çabuk atlatırsıniz

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yiyebilirse yoğurt/ayran patates haşlama bunlar çok iyi geliyor özellikle toparlaması için. Tabiki doktor ne ilaç verirse yada ne onerirse onu bırakmamak da lazım. Benim oğlumda rota virüse yakalanmıştı biz bolca ayran icirip yoğurt yedirdik patates pirinç lapa da tabiki. Çabuk atlattık. İnşallah sizde çabuk atlatırsıniz
Kuzum Asel hiç birseu yemiyor hep ağlıyor bugün zorla işte biraz yoğurt yedi istahtan hepten kesildi yavrum siz kaç güne atlsttiniz canm hastanede yattiniz mi

simdi biraz iyimi?
Kuzum bugün tam 16 bez ishal doldurdu mide bulantısı durdu ama ishali durmadı şimdi hemşire elinden damar yolu rahat durmadigi iicin tıkandı ayaktan damar yolu açtılar 😔 tekrar yeniden saymaya basla sabaha kdar kactane yapicak dedi tekrar sabah kanlar tekrarlanacak bakalım kuzum yarın belli olcak herşey

Kızlar kızım Aselim zehirli ishale yakalandı dün akşam 4 ye yatisimiz oldu halada yatıyoruz durmayan ishal ateş 😔 bol bol dua edin güzel annelerim kızım biran önce eski haline gelsin duzelsin yavrum hiç halim yok serum yiyor sürekli elinide hiç rahat bırakmıyor 😔 karnı ağrıyor sürekli dualarıniza ihtiyacım var
Rabbim ŞAFİ İSMİYLE şifasını versin kuzum 🌹

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Allahım şifa versin dualarımız aselimizle canım Allahım yar ve yardımcın olsun canım inşallah

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Canin çok geçmiş olsun inşallah biran önce atlatir asel kızımız allah ailesine bağışlasın yavrucagi

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Çok gcmıs olsun canım brnım Allahım acıl sıfa versın güzel kızıma 😘

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kuzum Asel hiç birseu yemiyor hep ağlıyor bugün zorla işte biraz yoğurt yedi istahtan hepten kesildi yavrum siz kaç güne atlsttiniz canm hastanede yattiniz mi

Kuzum bugün tam 16 bez ishal doldurdu mide bulantısı durdu ama ishali durmadı şimdi hemşire elinden damar yolu rahat durmadigi iicin tıkandı ayaktan damar yolu açtılar 😔 tekrar yeniden saymaya basla sabaha kdar kactane yapicak dedi tekrar sabah kanlar tekrarlanacak bakalım kuzum yarın belli olcak herşey
nasil oldu canm asel

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar