Rota virüsü aşısı yaptiranlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrinimbenimherseyim. tarafından oluşturulan Rota virüsü aşısı yaptiranlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,732 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota virüsü aşısı yaptiranlar
Konbuyu başlatan Ecrinimbenimherseyim.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Hayir canim yan etkileri yok her asi gibi bazı çocuklarda ates olabiliyor ama benim oglum hic bir asida yan etki yaşamadı ben gecen sene yaptırdım 550 tl idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam, hem rota hem menenjit ikisinide doktorlar öneriyor kesin ihmal etme hepsini yaptir canim aylarını hemşire ayarliyor
Canım menenjit aşısıni hangi sylarda yaptırdın

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış bilgi vermiş olmayım ama bebekken oluyor 6 ay olmadan sanirim ama yinede sorun :) siz sormadan birsey soylemiyor bazi hemşireler kesinlikle yaptırmak istediğinizi söyleyin onlar ayarlasın aylarini
Sağlık ocağımi yoksa hemşiremi yapıyor anlamadim valla biraz daha açık yazarsanız tam anlayabilirim😂😂😂

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka yaptır zaten damla şeklinde ağızdan veriliyor o aşıyı yapmayan arkadaşlarımın bebekleri 2 hafta hastane de yattı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 doz şeklinde oluyor canım
İlk kızıma yaptirmadim çok pişmanım iki defa rota virüsü oldu ve galiba yine rota virüsü oldu bu olacak üç keşke yaptirsaydim diyorum ama artık ona geç fakat simfi hamileyim ayni şeyleri bu kızım dada yaşamak istemiyorum o yüzden rota yaptırmayı düşünüyorum
Kime uygulanıyor bu aşı dogsny bebeklere mi
İki üç aylık olan bebeklere

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocağımi yoksa hemşiremi yapıyor anlamadim valla biraz daha açık yazarsanız tam anlayabilirim😂😂😂
Saglik ocagi yapiyor tabi özel aşı ya o yüzden hemşireye şimdiden söyleyin dedim :)

Rota sordun sandım 6 aydan küçük dedim menenjit 1 yas veya sonra sanırım 3 doz şeklinde zaten 3. Dozda 2 bucuk yasindayken hatta biz daha 3 u olmadik

Rota sordun sandım 6 aydan küçük dedim menenjit 1 yas veya sonra sanırım 3 doz şeklinde zaten 3. Dozda 2 bucuk yasindayken hatta biz daha 3 u olmadik

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Rota virüsü aşısı olup memnun olan varmı bide yan etkileri ve hangi marka aşıyı yaptırdınız öğrenebilir miyim
Kuzum iki doz olanın ilk dozunu yaptırdık 375 lira asi başı fiyatı var benm bebeğimde huzursuzluk uykusuzluk sinir ve ishal yaptı yan etkileri 4-5 gün sürdü ikinci Şubat'ta eşim yaptırmam ikinciyi çocuğum mahvoldu diyor

Tüm sayfalar yüklendi.