Rotavirüs aşısı fiyatı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Rotavirüs aşısı fiyatı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Rotavirüs aşısı fiyatı
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kreş zamanı geldiğinde oğlumda çok endişelendik ne zaman ishal salgını olsa okula gönderemedim aşısı olmadığı için. Ben önemli görüyorum sordum 2 doz aşıymış 1050 lira tanesiymiş. Çok pahalı ama yaptırmak lazım
Ben oğlumda yaptırmadım kızımda da yaptırmadım açıkçası inşallah birşeyde olmaz oğlum 8 yaşında bilmiyorum çok gerekli birseymi acaba

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumda yaptırmadım kızımda da yaptırmadım açıkçası inşallah birşeyde olmaz oğlum 8 yaşında bilmiyorum çok gerekli birseymi acaba
İshal salgını olduğunda oğlum ağır atlatıyor reflor falan işe yaramıyor hep acilde 1 gece kalıyoruz serumdu ilaçtı mahvoluyoruz hele ki 2 yaşındayken kalmıştık sürekli kelebeği sökmeye çalışmıştı doktorlarda hep rotavirüs aşısını yaptırıp yaptırmadığımızı soruyorlar. Rota aşısını maalesef oğlum acil sünnet olduğu için ameliyatı yapan doktor aşıyı onaylamamıştı. şimdi kızıma mecbur yaptırcam. Yoksa stres olmak daha kötü benim bebelerin bağışıklığı düşükmüş ondan dolayı 😄

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İshal salgını olduğunda oğlum ağır atlatıyor reflor falan işe yaramıyor hep acilde 1 gece kalıyoruz serumdu ilaçtı mahvoluyoruz hele ki 2 yaşındayken kalmıştık sürekli kelebeği sökmeye çalışmıştı doktorlarda hep rotavirüs aşısını yaptırıp yaptırmadığımızı soruyorlar. Rota aşısını maalesef oğlum acil sünnet olduğu için ameliyatı yapan doktor aşıyı onaylamamıştı. şimdi kızıma mecbur yaptırcam. Yoksa stres olmak daha kötü benim bebelerin bağışıklığı düşükmüş ondan dolayı 😄
Anladım kuzum rabbim korusun yavrularımızi yaa gerçekten çeşit çeşit hastalığı k cikiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar