Rotavirüs aşısı fiyatı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Rotavirüs aşısı fiyatı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 834 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Rotavirüs aşısı fiyatı
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah yardımcımız olsun canım valla gidişat hiç iyi değil
Hemde hiç iyi değil herşey çok pahalı yetişemiyoruz resmen eşim oğluma Çarşamba günü iki poşet yiyecek süt meyve suyu vs aldı bitti pazar mi neydi 1000 TL lik yine aldı ama çok çeşit aşırı bir şey yok herşey çok pahalı gerçekten çocukta alışmış sürekli istyr

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hemde hiç iyi değil herşey çok pahalı yetişemiyoruz resmen eşim oğluma Çarşamba günü iki poşet yiyecek süt meyve suyu vs aldı bitti pazar mi neydi 1000 TL lik yine aldı ama çok çeşit aşırı bir şey yok herşey çok pahalı gerçekten çocukta alışmış sürekli istyr
Aynen öyle kuzum Allah yardımcımiz olsun yetişemiyoruz gerçekten eşimde geçen diyor du aynı senin gibi

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen öyle kuzum Allah yardımcımiz olsun yetişemiyoruz gerçekten eşimde geçen diyor du aynı senin gibi
Aynen öyle kuzum eskiden 100 TL'ye bez ıslak mendil yiyecek alırdım yine de üzeri kalırdı epey yeterdi bana şimdi nerdee onlara göre o para çok bize de tabi de onlar ne zorluklarla kazanıyor her çeşit insan var yolda zor rezillik Allah kaza bela vermesin canları sağolsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen öyle kuzum eskiden 100 TL'ye bez ıslak mendil yiyecek alırdım yine de üzeri kalırdı epey yeterdi bana şimdi nerdee onlara göre o para çok bize de tabi de onlar ne zorluklarla kazanıyor her çeşit insan var yolda zor rezillik Allah kaza bela vermesin canları sağolsun
Gerçekten te oyle kuzum ya nerde eski günler herşeyi ile eski günleri çok çok ama çok özlüyorum paranın değeri yok artık
Amin canım benim amin

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Gerçekten te oyle kuzum ya nerde eski günler herşeyi ile eski günleri çok çok ama çok özlüyorum paranın değeri yok artık
Amin canım benim amin
Aynen bende öyle kuzum herşey değersiz artık nebileyim ya hayırlısı olsun rabbim kımseye muhtaç etmesin yeter

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar