Sorum var Rutubete çözüm yokmu🤤🤮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Rutubete çözüm yokmu🤤🤮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,145 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rutubete çözüm yokmu🤤🤮
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bir sprey şişe içinde bir bardak su ve beyaz sirkeyi karıştırın. Bu karışımı rutubetli odalara oda spreyi olarak sıkın ve kurumaya bırakın. Köşelerde oluşan rutubet izlerine de doğrudan uygulayabilirsiniz. Cam önünde oluşan rutubetler için de karışımı sıkıp bez ile silebilirsiniz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O kadar sinirliyim onlara varya bı de kadının dediğine bakarmisiniz eşin gitsin strafon alsın yapsın diyor sonra kiradan düşersiniz diyor bende dedim çok zekisiniz niye biz alıp yapıyoruz dedim bugün buradayız yarın yokuz dedim bizene yani haksız mıyım kızlar ustalık parasını bile vermeyecekler yok valla asla yapmam dedim
İmkanın varsa taşın canım millet paraya bakıyor istemiyorsan çık derler çoğu ev sahibi öyle ne yazık ki gerçekten ama rutubette kötü ya

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
O kadar sinirliyim onlara varya bı de kadının dediğine bakarmisiniz eşin gitsin strafon alsın yapsın diyor sonra kiradan düşersiniz diyor bende dedim çok zekisiniz niye biz alıp yapıyoruz dedim bugün buradayız yarın yokuz dedim bizene yani haksız mıyım kızlar ustalık parasını bile vermeyecekler yok valla asla yapmam dedim
İmkanın varsa taşin canim hiç ugraşma,öyle insanlarla ama uzun süre kalacaksan dedigi boyani al boya kendin için kirayı öderken de parasini kesersin

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
İmkanın varsa taşin canim hiç ugraşma,öyle insanlarla ama uzun süre kalacaksan dedigi boyani al boya kendin için kirayı öderken de parasini kesersin
Valla cnm söyle kaynimi bekliyorum evlensin hayırlısıyla inşallah onun tuttuğu eve yakın bir eve tasinacam o yüzden o nasıl ev tutsun hemen bende tasinacam iki çocuk bide üstüne hamileyim bu kışta bitsin bı hayırlısıyla bakacam duruma

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kalacaksan mecbursun canım ya bu sene evler de hep rutubet bar ya çoğu şehirde
Allah hepimizin yardımcımız olsun çok kötü birşey

Valla cnm söyle kaynimi bekliyorum evlensin hayırlısıyla inşallah onun tuttuğu eve yakın bir eve tasinacam o yüzden o nasıl ev tutsun hemen bende tasinacam iki çocuk bide üstüne hamileyim bu kışta bitsin bı hayırlısıyla bakacam duruma
Sag salim kucagina almayi nasip etsin canım bu kiş çok skici hem uzun sürdü hayrlisiyla yaz gelsin 🙏🤲

Sag salim kucagina almayi nasip etsin canım bu kiş çok skici hem uzun sürdü hayrlisiyla yaz gelsin 🙏🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah hepimizin yardımcımız olsun çok kötü birşey

İnşallah canım benim inşallah ya bu kış gerçekten sıkıcı geçiyor yaz gelseydi bir oh

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım benim inşallah ya bu kış gerçekten sıkıcı geçiyor yaz gelseydi bir oh
Bir tek bana mi öyle geliyor diye düşünüyordum,😆

Aynı sorun bndedee var canm ev doğalgazlı ama duvarlarım her tarafı yeşl yeşil resmen ev sahibi desen havalandır bu soğukta nereyi havalandırcam küçük bebegim m var bid
Aynı sorun bndedee var canm ev doğalgazlı ama duvarlarım her tarafı yeşl yeşil resmen ev sahibi desen havalandır bu soğukta nereyi havalandırcam küçük bebegim m var bide
Geçmiş olsun canim havalaninca oda kokusu deyişir ama rutubete cozum deyilki boyaları varmiş eşim gelince soyleyim alsin bide Ozleöcim de bitane karişimi soyledi sagolsun onu da deneyim

Aynı sorun bndedee var canm ev doğalgazlı ama duvarlarım her tarafı yeşl yeşil resmen ev sahibi desen havalandır bu soğukta nereyi havalandırcam küçük bebegim m var bid
Aynı sorun bndedee var canm ev doğalgazlı ama duvarlarım her tarafı yeşl yeşil resmen ev sahibi desen havalandır bu soğukta nereyi havalandırcam küçük bebegim m var bide
Geçmiş olsun canim havalaninca oda kokusu deyişir ama rutubete cozum deyilki boyaları varmiş eşim gelince soyleyim alsin bide Ozleöcim de bitane karişimi soyledi sagolsun onu da deneyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar