Sorum var Rutubete çözüm yokmu🤤🤮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Rutubete çözüm yokmu🤤🤮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,156 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rutubete çözüm yokmu🤤🤮
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi yok cnm bende üç aydır yeni ayrıldım öyle bir hevesle geldim ki bu eve tavanlari görseniz varya içinde durulmuyor bile öyle pişmanım ki kizlaar çıkmaktan başka çarem yok inan ki ev sahiplerine söylüyoruz yapacak birşey yok diyorlar e soyleseydiniz o zaman evimiz rutubetli olmuyor diye

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
O kötü olmuş sürekli havalndrman lazım ya oda bebeğinle yatıyorsan zor hem temiz pisle alakası yok bazı evlerde öyle oluyor kardeşimin de yatak odası öyle sürekli cami mecburiyetten açıyor ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi yok cnm bende üç aydır yeni ayrıldım öyle bir hevesle geldim ki bu eve tavanlari görseniz varya içinde durulmuyor bile öyle pişmanım ki kizlaar çıkmaktan başka çarem yok inan ki ev sahiplerine söylüyoruz yapacak birşey yok diyorlar e soyleseydiniz o zaman evimiz rutubetli olmuyor diye
Aynen canım insanı rahatsız da ediyor havası kokusu üzüldüm ya o kadar hevesle ayrilmisken öyle olmasına kimse demez canim onlar kirayı alır işine bakar

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canim senin başka eve taşina bilme sansin varmiş bizimki kendi evimiz oldugu icin rutubet olmuyordu bu sene oldu nedense

Ya başka odaya geçme imkanın var mı canım bebek hasta olur ya
Keşke olsa toki evlerindeyiz canim

Ya başka odaya geçme imkanın var mı canım bebek hasta olur ya
Keşke olsa toki evle

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geçmiş olsun canim senin başka eve taşina bilme sansin varmiş bizimki kendi evimiz oldugu icin rutubet olmuyordu bu sene oldu nedense

Keşke olsa toki evlerindeyiz canim
Mecburen yani desene kışın derdi rezilliği bak küçük küçük kaplara karbonat koyabilirsin nemi cekermis belki işe yarar

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
O kötü olmuş sürekli havalndrman lazım ya oda bebeğinle yatıyorsan zor hem temiz pisle alakası yok bazı evlerde öyle oluyor kardeşimin de yatak odası öyle sürekli cami mecburiyetten açıyor ya

Aynen canım insanı rahatsız da ediyor havası kokusu üzüldüm ya o kadar hevesle ayrilmisken öyle olmasına kimse demez canim onlar kirayı alır işine bakar
O kadar sinirliyim onlara varya bı de kadının dediğine bakarmisiniz eşin gitsin strafon alsın yapsın diyor sonra kiradan düşersiniz diyor bende dedim çok zekisiniz niye biz alıp yapıyoruz dedim bugün buradayız yarın yokuz dedim bizene yani haksız mıyım kızlar ustalık parasını bile vermeyecekler yok valla asla yapmam dedim

Tüm sayfalar yüklendi.