Susam böceği için çözüm soyleyin lütfen

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Susam böceği için çözüm soyleyin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 226 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Susam böceği için çözüm soyleyin lütfen
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
S

Shshs

Guest
Bıktım artık 1 senedir ilaçlama şirketi geldi olmadı ben 5 defa kendim ilacladim açık bisrsey birakmiyorum evcil hayvan yok nemli ortam falan herşeye dikkat ediyorum ama kurtulamıyorum belirli yuvasida yok napicam ben çözüm soyleyin litden defne yaprağı falan da ise yaramiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bıktım artık 1 senedir ilaçlama şirketi geldi olmadı ben 5 defa kendim ilacladim açık bisrsey birakmiyorum evcil hayvan yok nemli ortam falan herşeye dikkat ediyorum ama kurtulamıyorum belirli yuvasida yok napicam ben çözüm soyleyin litden defne yaprağı falan da ise yaramiyor
Canım eşyalarını yani nohut gibi bakliyatları neyin içinde muhafaza ediyorsun peki

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kuru gıdalarını hepsini kaldır canm bi süre bu dolabına koy yada başka yere muhtemelen birşey ićin geliyor sürekli birde bak aralık çatlak filan varsa evde kapat her yerden geliyorlar

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Abla tuz kullan böceğin oldu yere bahanem böcekten kurtulmak için felan kullanırdı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tamam kavanoz ama plastik mi can mı ? Kapakları nasıl mesela plastik kapaktan çok rahat çıkıp giriyorlar ve en çok plastıik kaplarda , poşet içi ürünlerde oluyorlar . Sürekli olarak kavızların ağzını aç ve haftalık olarak yiyecek yerlerini temizle canım

Tüm sayfalar yüklendi.