Rüyaa🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansubavkirrr tarafından oluşturulan Rüyaa🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,438 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyaa🤩
Konbuyu başlatan Cansubavkirrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar Rüyamda Erkek Çocuğum olduğunu ve ona sürekli annem diyerek sevdiğimi gördüm 6+3 hamileyim henüz cinsiyet bilmiyorum Sizde böyle rüya gördünüz mü tersi mi çıktı nasıl oldu☺☺☺
Hayırlısı cnm rabbim gönlüne göre versin ben oğlumda kız rüyası görmüştüm 1 ay sonra hastaneye gittik insiyet için o kadar eminki kız diyeceklerini çünkü ben rüyana ne gelirse odur diye biliyordum ama doktor erkek diyince hem mutlu oldum hem şaşırdım😍😍💕

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar Rüyamda Erkek Çocuğum olduğunu ve ona sürekli annem diyerek sevdiğimi gördüm 6+3 hamileyim henüz cinsiyet bilmiyorum Sizde böyle rüya gördünüz mü tersi mi çıktı nasıl oldu☺☺☺
Cnm ben rüyamda kız bebeğim olduğunu görüyordum 😍doktor büyük ihtimal kız dedi ama daha net değil. Allah gönlüne göre versin sana da 🤲☺️

Cansubavkirrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende kız gördüm ikisindede ikiside kız oldu
Benimde erkek olur belki hayırlısı olsun ☺☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😍😍 Bende durmadan erkek çocuk görüyorum kzuum bebeğim erkek hatta ilk eşim gördü o zamanlar hamile olduğumu bilmiyorduk mavi bir bebek battaniyesi gördü sonra öğrendik gebeyim sonrada hep rüyalarıma erkek çocuk giriyordu en sonda kucağıma hastanede siyah saçlı beyaz tenli bir oğlan çocuğu veriyorlardı sonra cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendik 😍😍

Rabbim gönlüne göre versin kuzum senin de 🤲🏻
Yaa ne güzel ben ilk defa gördüm rüyamda erkek çocuğu bakalım cinsiyeti ne olcak ☺☺

Bn karisik gordum ama ensonki ruyamda kiz cocu veriolar o bna yakin durmuyor erkek cocu veriolar elime o beni opuyor yanimdan ayrilmiyir zaten bu euyadan sonra cinsiyetini ogrwndik oglan cikti
Sağlıcakla gelsin inşallah 😍

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
canim ikinci cocuguma hamile degilken erkek cocugumu gordum ruyamda ve hamile oldugumu ogrenmistim. cinsiyetini ogrenmeden bir gun oncesinde de altin kolye kupe takimi gormustum ruyamda ve tabiri erkek cocuga delalet eder yaziyodu. sonuc oglum oldu😇 Rabbim hayirli saglikli sekilde kucagina almayi nasib etsin.

Cansubavkirrr

Kayıtlı Üye
rank

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben hangi cinsiyeti gördüysem o doğru çıktı 🤗 hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah 🥰🥰

Cnm ben rüyamda kız bebeğim olduğunu görüyordum 😍doktor büyük ihtimal kız dedi ama daha net değil. Allah gönlüne göre versin sana da 🤲☺️
Allah'ım gönlüne göre versin inşallah 🙏 🥰🤗

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Valla bnde dokuz haftalık oldum iki gecede bir erkek cocouk görüyorum ve emziriyorum onu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar