Rüyada doğmamış bebeği görme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Rüyada doğmamış bebeği görme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,096 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada doğmamış bebeği görme
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bugün rüyamda kızım olacağını gördüm kontrole gidiyorduk doktor şüphede kalınca tekrar baktı kız dedi Sizde bebekelrinizi rüyanızda gördünüz mü... Çok güzel bir bebekti 😍😍

melolem

Kayıtlı Üye
rank
gördüm son adet tarihimde erkekti bu rüyayı yazdım hatta sonra günüm gecti öyle de oldu erkekti hep hissetmiştm

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Bugün rüyamda kızım olacağını gördüm kontrole gidiyorduk doktor şüphede kalınca tekrar baktı kız dedi Sizde bebekelrinizi rüyanızda gördünüz mü... Çok güzel bir bebekti 😍😍
Ben erkek bebeği gördüm daha cinsiyeti öğrenemedim şuan 13+2 deyim ama hep erkek bebekmiş gibi hissediyorum 20 sinde kontrolüm var hayırlısı ile inşallah 🤗

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğimin ilk gununden beri kızım olacakmış gibi hissediyorum hep bi turlu ruyalarima giriyor daha oğrenemedim ama hayırlısı inşallah😍

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
gördüm son adet tarihimde erkekti bu rüyayı yazdım hatta sonra günüm gecti öyle de oldu erkekti hep hissetmiştm
Yaaa ne güzel
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende dün akşam gördüm kız olacağını ama daha 11. Haftamdayim çok heyecanlıyım. Hadi gözün aydın.
Yaaa valla bende

Bende dün akşam gördüm kız olacağını ama daha 11. Haftamdayim çok heyecanlıyım. Hadi gözün aydın.
Yaaa valla bende
Aynn bnde gördüm😊
Bakalım kontrolde ne çıkacak 🤭🤭

Yaaa valla bende
Aynn bnde gördüm😊
Ben erkek bebeği gördüm daha cinsiyeti öğrenemedim şuan 13+2 deyim ama hep erkek bebekmiş gibi hissediyorum 20 sinde kontrolüm var hayırlısı ile inşallah 🤗
İnşaAllah hadi bakalım bizlere de yaz benim de 19 da kontrol

Yaaa valla bende
Aynn bnde gördüm😊
İnşaAllah hadi bakalım bizlere de yaz benim de 19 da kontrol
Hamileliğimin ilk gununden beri kızım olacakmış gibi hissediyorum hep bi turlu ruyalarima giriyor daha oğrenemedim ama hayırlısı inşallah😍
Aynen öyle sağlıklı olsunda kız erkek farketmiyo Rabbim acılarını göstermesin

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bende iki gün önce gördüm böyle bi rüya o kadar güzel bi bebekti ki erkek bebekti yüzü aklımda silinmiyor hala bakmaya doyamıyorum arkadaşım benim kucağıma veriyordu bu senin oğlun diye 😂 ablam da eşimle beni görmüş kucağımızda erkek çocukla ona resim yolluyormuşuz hayırlısı bakalım ne çıkacak 😂

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Ben rüyalarımda 3 kere oğlan 3 kere kız gördüm zaman hayırlısıyla geçsede öğrensek ☺yoksa bitmicek bu rüyalar☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar