Rüyada dogum görmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Rüyada dogum görmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,357 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada dogum görmek
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar her gece ruyamda dogum yaptigmo goruyorumm dokuza girdgimden beri boyle ..bliorum ya dogm nasl oluo ruyada goruyorum sizinde oldu mu valla hep ter icnde kaliorum dog gorunce 😀😀

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Dogum zor canım sonucta Bı can cıkıyor ıcınden ama ne kadar sakin olursan ve ebeleri dinlersen dogumun o kadar guzel gecer nefes alıp vermeyi duzgun yapman lazım insallah kolay Bı dogum olur

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar her gece ruyamda dogum yaptigmo goruyorumm dokuza girdgimden beri boyle ..bliorum ya dogm nasl oluo ruyada goruyorum sizinde oldu mu valla hep ter icnde kaliorum dog gorunce 😀😀
Aynen valla canım benimde korkulu ruyalarim oldu gerçekten çok zor ya sabah akşam her an düşünüyorum rabbim zoru kolaylastirsin inşallah hepimiz için sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah rabbim

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız sende dogum yapana kadar ayı ya dayı de bari 😄
Yapacak bsi ykk mecbur 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen valla canım benimde korkulu ruyalarim oldu gerçekten çok zor ya sabah akşam her an düşünüyorum rabbim zoru kolaylastirsin inşallah hepimiz için sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah rabbim
Amin amin cmlemz ins rabbim bze yardm etsin insss valla ck ama ck zor bu drum İnaniorm bliorum ksi rabbm bzi o dar kapida brkmaZ insss

Amin amin cmlemz ins rabbim bze yardm etsin insss valla ck ama ck zor bu drum İnaniorm bliorum ksi rabbm bzi o dar kapida brkmaZ insss

İlk gebelık mı sizinki de
Yk kiz ikinci oglmda ck cektm 😀😀

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Her dogum bi olmuyor canım ınsallah bu kolay olur dogumu degil de dogumdan sonraya odaklanın saglıklı olacakmı diye dogumu unutuyorsun cunku kucagına aldigın zaman acılar bitiyor

Tüm sayfalar yüklendi.