Rüyada düşük yapanı görme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Rüyada düşük yapanı görme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 409 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada düşük yapanı görme
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Daha yeni çok kötü bir rüya gördüm bir başkası düşük yapıyordu baya kan vardı rüyam da... İnternete baktım düşüpe sebep yazıyor ne kadar doğru bilemedim...

Baharaslan

Kayıtlı Üye
rank
Daha yeni çok kötü bir rüya gördüm bir başkası düşük yapıyordu baya kan vardı rüyam da... İnternete baktım düşüpe sebep yazıyor ne kadar doğru bilemedim...
Ben 32 haftalık gebeyim sürekli düşük yaptığımı görüyordum kan görüyordum hiç korkma canım hamilelikte rüya kabus çok görünür tam tersi bebeğin sağlklı dua etmeden uyuma ama

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ben 32 haftalık gebeyim sürekli düşük yaptığımı görüyordum kan görüyordum hiç korkma canım hamilelikte rüya kabus çok görünür tam tersi bebeğin sağlklı dua etmeden uyuma ama
21 besmele ile yatıyorum dua da okuyorum valla içime korku düşüyor Allah razı olsun sizde aydınlatıyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar