Ruyada erkek gormek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kadereymen tarafından oluşturulan Ruyada erkek gormek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,920 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ruyada erkek gormek
Konbuyu başlatan Kadereymen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pervin

Kadereymen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şuan 19haftalik hamileyim ve cinsiyeti öğrenmedim rüyamda bi erkek bebek ve gülümsediğini gördüm sizce erkek bebek mi olacak yoksa tersi mi çıkar kızim mi olacak?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hayırlısı olsun cnm sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun inşaALLAH

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Valla hamilelikten önce de erkek gördüm hatta Yusuf diye sevdim, hamilelik boyunca hep erkek gördüm. Cinsiyeti öğrendikten sonra bile erkekti 😁 sonra doktorum kız dediginde emin misiniz diye sormuştum.. Bence rüyayla bir ilgisi yok yani

T

Taze anne

Guest
Kizlar şuan 19haftalik hamileyim ve cinsiyeti öğrenmedim rüyamda bi erkek bebek ve gülümsediğini gördüm sizce erkek bebek mi olacak yoksa tersi mi çıkar kızim mi olacak?
Benimde hep rüyalarım çıkar. 8 haftalık hamile iken rüyamda altınlar takıp takıştırdığımı gördüm uyanır uyanmaz anlamına baktım hamile bir kadının rüyasında altın görmesi kızı olacağı anlamına gelirmiş. Ve dün bebeğimin cinsiyetinin kız olduğunu öğrendim:)

Kadereymen

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun cnm sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun inşaALLAH
Amin canım sagol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasip canm bn çok inanmıyorum rüyalara
Bakalim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence rüyayla bir ilgisi yoktur ya bilinç altına öyle girdiği için öyle bir rüya görmüşsündür
Belkide

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar