Ruyada görülen ısmı koymak gereklı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2erkekbebeklıanne tarafından oluşturulan Ruyada görülen ısmı koymak gereklı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 451 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Ruyada görülen ısmı koymak gereklı mı
Konbuyu başlatan 2erkekbebeklıanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2erkekbebeklıanne

2erkekbebeklıanne

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bız esımle ısımı coktan kararlastırdk esım Tolunay ısmını bende Egeyı sectım. Tolunay dıye ısım mı olur dıye yorum yapmassanız sevınırım 🙏 Bız ısmı kararlastırdk ıste hastane cıkısı ısmlı tulum ve 2.5 yasındakı ogluma kardes tısortu yaptırdk. Lakın ruyamda bebege Karan ısmını koyun dıye gordum 🙏 sizce koymalı mıyım dogumumuza 41 gun kaldı 🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bız esımle ısımı coktan kararlastırdk esım Tolunay ısmını bende Egeyı sectım. Tolunay dıye ısım mı olur dıye yorum yapmassanız sevınırım 🙏 Bız ısmı kararlastırdk ıste hastane cıkısı ısmlı tulum ve 2.5 yasındakı ogluma kardes tısortu yaptırdk. Lakın ruyamda bebege Karan ısmını koyun dıye gordum 🙏 sizce koymalı mıyım dogumumuza 41 gun kaldı 🙏
Karan kuranda geçiyormu bilmiyorum ama peygamber ismi falan olsaydı düşün derdim yada kulağına okut ama geçmiyor sanırım belki psikolojiktir ilk oğlumda kayınbabamın adını koyduk ama hamileliğim boyunca Yusuf ismini gördüm herkes Yusuf diye seviyordu oğlumu biz koyamadık ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada adı ile yaşasın canım 🤲

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bence içine sineni koy rüya biseyin etkisi de olabilir hem o kadar hazırlık yapmışsın

2erkekbebeklıanne

Kayıtlı Üye
rank
Karan kuranda geçiyormu bilmiyorum ama peygamber ismi falan olsaydı düşün derdim yada kulağına okut ama geçmiyor sanırım belki psikolojiktir ilk oğlumda kayınbabamın adını koyduk ama hamileliğim boyunca Yusuf ismini gördüm herkes Yusuf diye seviyordu oğlumu biz koyamadık ama

Bu arada adı ile yaşasın canım 🤲
Sagol canm benm bıldıgım Kuranda gecen bır ısım deıl. Belkıde psıkolojıktır blmıyorum ınan

Bence içine sineni koy rüya biseyin etkisi de olabilir hem o kadar hazırlık yapmışsın
Ewt hazırlık yaptık bosa gıtsn ıstemıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar