Sabah bulantıları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Sabah bulantıları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabah bulantıları
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nehir

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar, bulantılarım yok diye sevinirken 6 hafta sonu 7.hafta başı feci şekilde sabah bulantılarım başladı canımdan can gidiyor resmen 😑

Busetskn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar, bulantılarım yok diye sevinirken 6 hafta sonu 7.hafta başı feci şekilde sabah bulantılarım başladı canımdan can gidiyor resmen 😑
Allah yardımcın olsun ben de aynı şekilde olsum başlarda bi şey yoktu ama aynen 6.hafta başında beni de kötü yaptı ama kusma yok😑bugün doktora gittim ilaç verdi bulantı için inşallah onu kullanırsam hafifler🤲Rabbim kolaylıkla anlatmayı nasip etsin🥰

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım ben 21+4 haftalık hamileyim başından beri bulantım var inşallah senin geçer çok iyi anlıyorum seni çok zor ya
Allah razı olsun canım inşallah ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun ben de aynı şekilde olsum başlarda bi şey yoktu ama aynen 6.hafta başında beni de kötü yaptı ama kusma yok😑bugün doktora gittim ilaç verdi bulantı için inşallah onu kullanırsam hafifler🤲Rabbim kolaylıkla anlatmayı nasip etsin🥰
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım, bende kusmamak için kendimi zor tutuyorum 💗 inşallah hafifler

Şml
Allah yardımcın olsun 13 haftada geçer inşallah tabi daha da erken bitebilir 😐

Şml

İnşallah canım çok sağol

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla canım benimde 7haftadan sonra bulantılarım başladı gün boyu hep oluyordu valla taki üç ayim bitene kadar şükür azaldı rabbim yardimcin olsun canım hayırlısıyla kucagina almayı nasip etsin sabah biraz atıştır biraz azalir

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla canım benimde 7haftadan sonra bulantılarım başladı gün boyu hep oluyordu valla taki üç ayim bitene kadar şükür azaldı rabbim yardimcin olsun canım hayırlısıyla kucagina almayı nasip etsin sabah biraz atıştır biraz azalir
Allah razı olsun canım seninde hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin evladını inşallah geçer 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar