Sabah doguma giriyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine zeynep tarafından oluşturulan Sabah doguma giriyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,428 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabah doguma giriyorum
Konbuyu başlatan Emine zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Neden sıkıntışı canım benim. Allah herşeyin yolunda gitmesi için yar ve yardımcı olsun sana dua ediyorum
Aminnnn hepinizden Allah razı olsun canlarım bacagım yarıya kadar alçıda normalde sezeryan olacaktı bebek iri oldugu için ama yürüyemedigim için doktor son noktaya kadar sezeryan dan kaçacagız dedi kan sulandırıcı kullanıyorum şimdide nasıl olacak bilmiyorum suni sancı verecek korkuyorum çok zaten bebek hakkındada ileri geri konuştu durdular saglıklı mı deyilimi bilmiyorum inşallah sonu iyi olur

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn hepinizden Allah razı olsun canlarım bacagım yarıya kadar alçıda normalde sezeryan olacaktı bebek iri oldugu için ama yürüyemedigim için doktor son noktaya kadar sezeryan dan kaçacagız dedi kan sulandırıcı kullanıyorum şimdide nasıl olacak bilmiyorum suni sancı verecek korkuyorum çok zaten bebek hakkındada ileri geri konuştu durdular saglıklı mı deyilimi bilmiyorum inşallah sonu iyi olur
Şuan bebe kaç kilo canım srn iyi düşün iyi olsun

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah dualarımız seninle canım 🤲
Amin canım mm inşallah
Rabbim yardımcın olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah dualarımız seninle canım 🤲
Aminn canım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy bende 4 kilo ile doğum yaptım allah kolaylaştırsın inşallah
Geçen senin yazdıklarını okudum valla hiç cesaretim kalmadı ama yapacak birşey kalmadı artık neyse o olacak
Ayyy bende 4 kilo ile doğum yaptım allah kolaylaştırsın inşallah

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım mm inşallah

Aminn canım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçen senin yazdıklarını okudum valla hiç cesaretim kalmadı ama yapacak birşey kalmadı artık neyse o olacak
Kız her doğum bir değil öyle düşinme belki çok kolay gecek allahım yardım etsin kokaylaştırsın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar