Sabahki maceram

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde nilaycan tarafından oluşturulan Sabahki maceram başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,616 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sabahki maceram
Konbuyu başlatan nilaycan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sorma🙃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahahahah bazen istisnalar çıkıyor kuzum🤣🤣

Yok ya o terim yalan bence

Yok ya o terim yala
Senin ismin nilay demi kuzum
😒

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr ben sabah bi delilik yapayım dedim..kadın doğum uzmanlarının telegramda bilgilendirmeler paylaştığı ya da aktiviteler yaptığı bir grup vardı hamileler ya da çocuk sahipleri de bu gruba dahil. Neyse ben de katılmıştım. Bugün de bir trekking programları vardı. Dedim gideyim bir değişiklik olur hem belki arkadaş yaparım kendime. Bi gittim buluşma yerine 30 kişi varsa 15 tanesi yaşlılar diğerleri bebek arabalarıyla kadınlar 1, 2 tane hamile vardı. Ama hepsi birbirini tanıyor. Herkes ayrı telden çalıyor. Bir de ben hemen gidip de ay naber kızlar tanışalım falan yapamıyorum asla. 1,2 km yürüdüm onlarla baktım baya sıkılıyorum bir de alerjim tuttu. Yavas yavas grubun arkasına gittim çaktırmadan sıyrıldım ordan hahaha kimsenin farkettigini de sanmıyorum.. galiba bu gidişle hiç arkadaşım olmayacağı gibi ben kendime bir arkadaş doğuracam 😆 tek arkadaşım çocuğum olacak 😆🥰
😁😁😁😁😁😁😁😁 Güzel anı olmuş ama

Tüm sayfalar yüklendi.