Sabır Allah'ım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek0034 tarafından oluşturulan Sabır Allah'ım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,052 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabır Allah'ım
Konbuyu başlatan Dilek0034
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabahtan bu yana dengesizce soru soranlar olmuş düşük yapmak için ne yapmalıyım diye Allah belanı versin git korun o zaman Allah'ın cezası bi zevk uğruna bi cana kıymak bu kadar mı kolay ya biri çıkar mastürbasyon sorar Allah aşkına kafanızmı güzel yoksa insanların sabriylamı oynuyolar 😡😡😡😡😡😡
Ay şok oldum dengesiz küfürlere bak hele manyak bunlar ya😒

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Hayır birde sanki çok haklı gibi üste çıkmaya çalışıyor yaa 🤦🏻‍♀️ baktı laf yetiştirmeyecek küfür etmeye başladı işte terbiyesiz şey
Ama öyle degilmidir canım işlerine gelen şeyleri soylemedigin için kötü oluyorsun .. çok bilmiş , boş konusan , dinci oluyorsun bazı şeylerin konuşulmaması lazım gerektiği burda görülüyor işte öyle konulara destek veriliyorki böyle şeylerin paylaşılması çok normal artık herşey normallesmis diğer konu gibi aynı

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Msjlari okudumda içimizde kaşar olacaqni düşünmüyorum. Hamileyim diyip amk diye küfür ediyor hamile kaldqi yeeriylemi onu belledikleri qibi burdaki bayanları bellycek merak ettim doqrusu. Sizde biraz akıllı olun bacılarım Allah aşkına hanqi kadın böyle küfürler eder. Herkez yediqi pokta boqulsun kadinsada. Bana kudurqan bi köpek qibi qeldi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar sabahtan bu yana dengesizce soru soranlar olmuş düşük yapmak için ne yapmalıyım diye Allah belanı versin git korun o zaman Allah'ın cezası bi zevk uğruna bi cana kıymak bu kadar mı kolay ya biri çıkar mastürbasyon sorar Allah aşkına kafanızmı güzel yoksa insanların sabriylamı oynuyolar 😡😡😡😡😡😡
Canim ben inanmiyorum normal insanlar öyle post acsin piskolojilerinde sorun olan insanlardur şu postalri acanlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde bana küfür üstüne küfür yağdırdı dengesiz.
O kimya bos ver o.kendi neki sanada kufur etsin bos ver canim takma.kafaya

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...