Şafak kaç KIZÇELER

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan Şafak kaç KIZÇELER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,918 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafak kaç KIZÇELER
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Şafak kaç kızlar benim 73 günüm kaldı geçmiyor sanki biran önce doğsun istiyorum 😍
Bi prensesim var hamdolsun Rabbim derdini göstermesin Sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bütün evlatlara benim evladıma da 🥰🥰
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
Amin insllh bnmde bı kiizm var şimdide 34.6 haftalık hamileyim oğlum olacak insllh rabbimin izniyle 🤲🥰

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
Şafak kaç kızlar benim 73 günüm kaldı geçmiyor sanki biran önce doğsun istiyorum 😍
Bi prensesim var hamdolsun Rabbim derdini göstermesin Sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bütün evlatlara benim evladıma da 🥰🥰
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
şafak 153 ama sezaryen oldugum icin daha oncesi olcak buyuk ihtimalle canim. 3. gebeligim. iki oglum var cok sukur..

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
111 🥰 bir an önce ikili rakamlara geçeyim diyorum bende ilk üç ay nasıl geçti anlamadım son üç ay gelmek geçmek bilmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.