Şafak kaç KIZÇELER

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan Şafak kaç KIZÇELER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,917 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafak kaç KIZÇELER
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll
Şafak uygulamaya göre 89 sezaryen olacağım için eksi 14 kalan 75 canım 😄
Hemen hemen aynıyız 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer bi sürpriz yapmazsa oğlum son 16 gün 🤗🥰🥰
Hadi hayırlısıyla sağlıkla doğar inşallah 😊

Eğer bi sürpriz yapmazsa oğlum son 16 gün 🤗🥰🥰
Hadi hayırlısıyla sağlıkla doğar inşallah 😊
İkinci gebeliğim 4 yaşında kızım var 4 gün kaldı doğuma kızım olucak yine Rabbim hayırlısını versin sağlıkla gelsinler bebişlerimiz 🤗
Amin amin inşallah 😊

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
2 inci gebeligim ilk çocugum erkek bu gebeligimde 26 haftaya kadar erkekti bir haftadır kız diyorlar şafak 88
Yaaaa

Şafak kaç kızlar benim 73 günüm kaldı geçmiyor sanki biran önce doğsun istiyorum 😍
Bi prensesim var hamdolsun Rabbim derdini göstermesin Sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bütün evlatlara benim evladıma da 🥰🥰
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
Atarsa 56
Şafak kaç kızlar benim 73 günüm kaldı geçmiyor sanki biran önce doğsun istiyorum 😍
Bi prensesim var hamdolsun Rabbim derdini göstermesin Sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bütün evlatlara benim evladıma da 🥰🥰
Sizin kaçıncı gebelik 🤰

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
Benim de 79 günüm kaldı nasipse kızım olacak inşallah ilk hamileliğim benim de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar