Şafak kaç KIZÇELER

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan Şafak kaç KIZÇELER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,979 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafak kaç KIZÇELER
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şafak kaç kızlar benim 73 günüm kaldı geçmiyor sanki biran önce doğsun istiyorum 😍
Bi prensesim var hamdolsun Rabbim derdini göstermesin Sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bütün evlatlara benim evladıma da 🥰🥰
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
Benim 4 uncu gebelik 3 normal doğum nasip se buda normal olacak iki kiz bir oğlum vardı buna 36 haftalık olana kadar erkek dediler 36 haftada erkeğe benzetemedim dedi baska bir doktor uygulamaya göre son 3 gün kaldı 😊

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Şafak kaç kızlar benim 73 günüm kaldı geçmiyor sanki biran önce doğsun istiyorum 😍
Bi4 prensesim var hamdolsun Rabbim derdini göstermesin Sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bütün evlatlara benim evladıma da 🥰🥰
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
4 yaşında bir kızım var canım ikinciye hamileyim erkek olacak inşallah şafak 129 😇😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyyy Çok az kalmış kuzum inşallah senin de güzel haberlerini alacaz🤗
Benim 4 uncu gebelik 3 normal doğum nasip se buda normal olacak iki kiz bir oğlum vardı buna 36 haftalık olana kadar erkek dediler 36 haftada erkeğe benzetemedim dedi baska bir doktor uygulamaya göre son 3 gün kaldı 😊

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
41 haftaya kadar yolu var 38 41 arası doğuyorlar genelde

Sağlıklı doğsunlarda gerisi önemli değil

41 haftaya kadar yolu var 38 41 arası doğuyorlar genelde

Sağlıklı doğsunlarda gerisi önemli değil
Bnm gebeligim iki hafta ilerde gidiyor ve karnım çok aşağı indi 38i bile tamamlamaya bilirim gibi kızım da tam 38e geldim kontrole gittim 9 cm açıklığın vardı 1 saat sonra doğum oldu yanıma da bise almamıştım kaynana yanımdaydı görümceler eşyalarımı getirdi en son eşim gelmişti bu da inşallah 38 i tamamlarız en azından

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bi prensesim var hamdolsun Rabbim derdini göstermesin Sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bütün evlatlara benim evladıma da 🥰🥰
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
Benimde 55 günüm kaldı saglıkla alsaydık hepimiz bebişlerimizi kucagımıza rahatlayacaktım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar