Şafaklar nedir :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Şafaklar nedir :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,108 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Şafaklar nedir :)
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevcan3405
Kimler doğum yaptı özledim sizi 😍😍😍 gebelik nasıl gidiyor hanımlar aramıza yeni katılanlar hoş geldinizzz 🥰 şafaklar nedir çok şükür ben kavuştum oğluma 💖 darısı tüm bekleyenlere olsun
Çiçeğim Beren’im 62 günlük😍🤩
Kimler doğum yaptı özledim sizi 😍😍😍 gebelik nasıl gidiyor hanımlar aramıza yeni katılanlar hoş geldinizzz 🥰 şafaklar nedir çok şükür ben kavuştum oğluma 💖 darısı tüm bekleyenlere olsun

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah 🥰 benim şafak 1 🙈 pazartesi doğum var çok heyecanlıyım 🥰

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Nasipse kasımda bitiyor 3 numarayı dört gözle bekliyoruz abisi ve ablası hemen gelsin istiyor 🥰🥰
Benim oğlumda çok sabırsızdı biz kavuştuk çok şükür canım sizde sağlıkla kavuşun inşaallah🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah 🥰 benim şafak 1 🙈 pazartesi doğum var çok heyecanlıyım 🥰
Aminn cümlemizinkini canım benim Allah'ımm kolaylıklar versin 🤲

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda çok sabırsızdı biz kavuştuk çok şükür canım sizde sağlıkla kavuşun inşaallah🥰

Sağlıkla büyüt inşallah evlatlarını 🤲🌹inşallah bizde kavuşuruz 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.