Şafaklar nedir :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Şafaklar nedir :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,162 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Şafaklar nedir :)
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevcan3405

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Kimler doğum yaptı özledim sizi 😍😍😍 gebelik nasıl gidiyor hanımlar aramıza yeni katılanlar hoş geldinizzz 🥰 şafaklar nedir çok şükür ben kavuştum oğluma 💖 darısı tüm bekleyenlere olsun
Amin kuzum Allahin izni ile tüm annisler saglikla zamanı gelince yavrusunu alır kucagina gözün aydın olsun cnm senin de son 43 günümüz bakalım biraz yaramaz pek o kadar beklemeye niyeti yok gibi balım hayırlısı 💖
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimler doğum yaptı özledim sizi 😍😍😍 gebelik nasıl gidiyor hanımlar aramıza yeni katılanlar hoş geldinizzz 🥰 şafaklar nedir çok şükür ben kavuştum oğluma 💖 darısı tüm bekleyenlere olsun
Amin kuzum Allahin izni ile tüm annisler saglikla zamanı gelince yavrusunu alır kucagina gözün aydın olsun cnm senin de son 43 günümüz bakalım biraz yaramaz pek o kadar beklemeye niyeti yok gibi balım hayırlısı 💖

Evet canım 2 normal doğum yaptım ama bunda korkuyorum aklım sezeryana kayıyor 😣
Aynı durum bende de var kuzum nedense

Son düzenleme:

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah yaa valla çok zorlanıyorum 10 yıl aradan sonra yeni hamile kaldım Rabbim bütün isteyenlere nasip etsin
Bende 12 yıl sonra hamile kaldim

Bende 17 gün önce oğluma kavuştum kızım çok güzel ablalık ypio aqrilarim geçmedi ama
Benimde ağrım çok uyusuk karnım ne zaman geçer ağrısı

Tüm sayfalar yüklendi.