Şafaklar nedir :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Şafaklar nedir :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,158 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Şafaklar nedir :)
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevcan3405

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Kimler doğum yaptı özledim sizi 😍😍😍 gebelik nasıl gidiyor hanımlar aramıza yeni katılanlar hoş geldinizzz 🥰 şafaklar nedir çok şükür ben kavuştum oğluma 💖 darısı tüm bekleyenlere olsun
BİZİM MEHMET KADİRİMİZE KAVUŞMAMIZA SON 61 GÜN GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR HEYECANIMIZ 🤗8. AYA GİRDİK HAMİLELİK DÖNEMİM BOYUNCA ŞİMDİYE KADAR EN ZOR AY BU GİBİ TANSİYON DÜŞÜKLÜĞÜ BAŞ AĞRISI DÖNMESİ MİDE BULANTISI KUSMA ŞİMDİ DE BEL AĞRISI EKLENDİ GİT GİDE DOĞUMDAN DAHA ÇOK ÜRKTÜM YA😥

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun ❤
Cümlemizden canım 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla kavuşun canım 🤲

Amin canım şafak yaklaştı son 5 haftadayız ikizlerle gerçi bu aralar çıkmaya çalışıyorlar 🤣
Maşaallah canım sağ salim kucağına alırsın inşaallah 🤲💖💖

Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin balım 🥰🥰benim son 18 gün kaldığı 🥰🥰♥️🥰♥️🥰♥️
Aminn Allah razi olsun canım 🤲 tüm hamişler sağlıkla kavuşun Rabbim kolaylıklar versin bebiş isteyenlerede nasip etsin 🌹

Son 8 gün hayırlısıyla 39 haftalıgız
Sağlıkla kavuşun canim Allah ım kolaylıklar versin 🥰

Meraba kızlar şafak 150 biter insallahhh
İnşaallah canım su gibi geçsin 🥰

Meraba kızlar şafak 150 biter insallahhh
İnşaallah canım su gibi geçsin 🥰
BİZİM MEHMET KADİRİMİZE KAVUŞMAMIZA SON 61 GÜN GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR HEYECANIMIZ 🤗8. AYA GİRDİK HAMİLELİK DÖNEMİM BOYUNCA ŞİMDİYE KADAR EN ZOR AY BU GİBİ TANSİYON DÜŞÜKLÜĞÜ BAŞ AĞRISI DÖNMESİ MİDE BULANTISI KUSMA ŞİMDİ DE BEL AĞRISI EKLENDİ GİT GİDE DOĞUMDAN DAHA ÇOK ÜRKTÜM YA😥
Az kalmış canım Allah ım kolayliklar versin 💞

Son düzenleme:

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vala canim dinlenmeye baqli kiminin 1 ay kiminin 2 ay kiminin daha geç ben hic dinlenemedim ilk gün ayaqi kalktim cnku kimsem yoktu yanımda bide 4 buçuk yasinda kızım var mecbur ayaklandım akşama kdr fırsatım olmuyor gecede bebek uyutmuyor
Bende aynı bakanım yok oğlum var eşim on gün bakabildi gene ayağa kalktım herşeyi yapiyom

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kimler doğum yaptı özledim sizi 😍😍😍 gebelik nasıl gidiyor hanımlar aramıza yeni katılanlar hoş geldinizzz 🥰 şafaklar nedir çok şükür ben kavuştum oğluma 💖 darısı tüm bekleyenlere olsun
Allah anali babali buyutsun canim bende kizima kovusmuşum 2.5 aylik olduk bile

Tüm sayfalar yüklendi.