Şafaklar nedir :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Şafaklar nedir :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,108 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Şafaklar nedir :)
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevcan3405

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Kimler doğum yaptı özledim sizi 😍😍😍 gebelik nasıl gidiyor hanımlar aramıza yeni katılanlar hoş geldinizzz 🥰 şafaklar nedir çok şükür ben kavuştum oğluma 💖 darısı tüm bekleyenlere olsun
Selam canm Allah tüm çocukları korusun hayrlı evlatlar elesin inşallah Bende ilk hamilelik son 79 gün kızım olacaq inşallah çok sabırsızlanıyorum bazen zaman tez geçsin diyorum sonrada diyorum Alahımın yardımıyla esas sağ salim olsun gerisi kolay sabr ederim ben🥰

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İlk gebelikmi cinsiyeti nedir az kalmış ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam canm Allah tüm çocukları korusun hayrlı evlatlar elesin inşallah Bende ilk hamilelik son 79 gün kızım olacaq inşallah çok sabırsızlanıyorum bazen zaman tez geçsin diyorum sonrada diyorum Alahımın yardımıyla esas sağ salim olsun gerisi kolay sabr ederim ben🥰
Aleyküm selam canım çok az kalmış sağ salim kucağına almayı Rabbim nasip etsin 🤲 🥰🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kimler doğum yaptı özledim sizi 😍😍😍 gebelik nasıl gidiyor hanımlar aramıza yeni katılanlar hoş geldinizzz 🥰 şafaklar nedir çok şükür ben kavuştum oğluma 💖 darısı tüm bekleyenlere olsun
Canım benim şafak çoktan bitti😊 sende hoşgeldin 🥰 uzun zamandır yoksun nasılsın bebiş nasıl

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Sayılı gün kucağına almana çok az kalmış ne güzel canım sağlıkla gelsin inşaallah Rabbim kolaylıklar versin 🤲

Canım benim şafak çoktan bitti😊 sende hoşgeldin 🥰 uzun zamandır yoksun nasılsın bebiş nasıl
Hoş buldum 🥰 çok şükür iyiyiz pek vaktim olmuyordu, bizim bebiş biraz kolik zamanla azalır herhalde canım 😅 kızın büyüdü mü 💖

Hoş buldum 🥰 çok şükür iyiyiz pek vaktim olmuyordu, bizim bebiş biraz kolik zamanla azalır herhalde canım 😅 kızın büyüdü mü 💖

Son 73 günüm kaldı doğum yaklaştıkça korku basıyor beni 🤭
Doğum zamanı yaklaşınca hepimizde oluyor canım ☺ normal doğum muydu

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sayılı gün kucağına almana çok az kalmış ne güzel canım sağlıkla gelsin inşaallah Rabbim kolaylıklar versin 🤲

Doğum zamanı yaklaşınca hepimizde oluyor canım ☺ normal doğum muydu
Evet canım 2 normal doğum yaptım ama bunda korkuyorum aklım sezeryana kayıyor 😣

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Kimler doğum yaptı özledim sizi 😍😍😍 gebelik nasıl gidiyor hanımlar aramıza yeni katılanlar hoş geldinizzz 🥰 şafaklar nedir çok şükür ben kavuştum oğluma 💖 darısı tüm bekley

Sende hoş geldin canım hamilelik şuan çok şükür iyi gidiyor benim 144 gün kaldı 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar