Saglık ocagı ebemiz mi oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Saglık ocagı ebemiz mi oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,489 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saglık ocagı ebemiz mi oluyor
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan HTgoncaa

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte saglik ocagında ebemiz olmasi gerekiyomus dogru mu hanımlar 13+5iz ama henüz gitmedim hic saglik ocagina

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte saglik ocagında ebemiz olmasi gerekiyomus dogru mu hanımlar 13+5iz ama henüz gitmedim hic saglik ocagina
Evet canım sağlık ocağına bildirmen gerekiyor hamile olduğunu aslında hastaneye gittiysen sağlık ocağından seni aramaları lazımdı onlar aramadıysa sen git doğuma kadar bütün takibini o ebe yapıyor aşılarını kilo takibini doğumdan sonra bebeğin bütün aşıları kontrolleriyle de aynı ebe ilgileniyor önemli bi durum yani gitmen gerekiyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım sağlık ocağına bildirmen gerekiyor hamile olduğunu aslında hastaneye gittiysen sağlık ocağından seni aramaları lazımdı onlar aramadıysa sen git doğuma kadar bütün takibini o ebe yapıyor aşılarını kilo takibini doğumdan sonra bebeğin bütün aşıları kontrolleriyle de aynı ebe ilgileniyor önemli bi durum yani gitmen gerekiyor
Ebe yok bildiğim kadarıyla hemşire ilgileniyo ama

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Çok doğru bir şekilde aciklamissiniz benim bişey yazmama gerek kalmamış aynen böyle Oluyor sağlık ocağında benimde ikinci gebeliğim 👍👍👍👏👏👏

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Cok tesekkur ederimm 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok doğru bir şekilde aciklamissiniz benim bişey yazmama gerek kalmamış aynen böyle Oluyor sağlık ocağında benimde ikinci gebeliğim 👍👍👍👏👏👏
Sagol abla allah sag salim kucagina almayi nasip etsin

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Evet sağlık ocağına bildirmek lazımmış tetenoz aşısı da yapıyorlar bütün takipler ordan oluyor doğumdan sonrada. Ben özelde bütün tahlillerimi yaptırmıştim ama sağlık ocağında da yapıyorlarmis bosuna tahlil ücreti vermeye gerek yok bence sağlık ocağı ile görüşüp orda da yaptırılabilir. Bu hafta içi nasipse tetenoz ilk dozumu yapacak sağlık ocağı

Tüm sayfalar yüklendi.