Sağlık ocağından geliyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Sağlık ocağından geliyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,792 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlık ocağından geliyorum
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce tartıldım 108 kilo geldim ben şok oldum doktora dedim ki bu kadar kilo alsam kıyafetim bana dar gelir dedim geçen ay 92 idim bir ay demeden nasıl kilo aldım bilmiyorum o kadar çok yiyen biri de değilim günde iki öğün yiyorum günlük mutlaka 5 litre su içiyorum hiç ödemim yok doğumdan sonra bu kiloları verebilir miyim şuan onu düşünüyorum 😔

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce tartıldım 108 kilo geldim ben şok oldum doktora dedim ki bu kadar kilo alsam kıyafetim bana dar gelir dedim geçen ay 92 idim bir ay demeden nasıl kilo aldım bilmiyorum o kadar çok yiyen biri de değilim günde iki öğün yiyorum günlük mutlaka 5 litre su içiyorum hiç ödemim yok doğumdan sonra bu kiloları verebilir miyim şuan onu düşünüyorum 😔
Cnm tuz çok mu tükettim acaba o şişkinlik yapıyormuş

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yemeklerde çok az kullanıyorum ama bilemedim 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah veririm yoksa bu gidişle tombik bi anne olacağım 😂
Emzirirken verirsin orda bile veremezsen emin ol bebiş hareketlenince hiç yerinde duramazsın 😅 zaten doğumdan 2 sene sonra vücut kendini anca toparlanmış oluyor kuzum ve korse kullanmanı öneririm

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Emzirirken verirsin orda bile veremezsen emin ol bebiş hareketlenince hiç yerinde duramazsın 😅 zaten doğumdan 2 sene sonra vücut kendini anca toparlanmış oluyor kuzum ve korse kullanmanı önerik

Kuzum inşallah verebilirim gerçi ilk oglumdada 94 ile doğuma girmiştim 2 ayda eski kiloma dönmüştüm bundada böyle olur mu bilmiyorum 😇 Nasıl bı korse kullansam önde çıtçıtlı mı yoksa kancalı mı daha sağlıklı olur

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bnde 55 le hamile kaldim 85 le dogurdum suan 75 kiloyum cikan bebek 3bucuk kilo bende anlamadim nasil vericwm bu kilolari of offffff

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum çıtcıtlının atma ihtimali var internette doğum sonrası korseleri var çoğu kişi onu öneriyor bende ondan alacağım şahsen sende bi bak istersen. İlk doğumunda verdiysen bundada verirsin sıkıntı etme önemli olan bebişinin ve senin sağlığın. Sağ salim kucağına al kilolar bir şekilde halledilir inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doğumdan sonra verirsin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.