Sağlık ocağından geliyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Sağlık ocağından geliyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,810 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlık ocağından geliyorum
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce tartıldım 108 kilo geldim ben şok oldum doktora dedim ki bu kadar kilo alsam kıyafetim bana dar gelir dedim geçen ay 92 idim bir ay demeden nasıl kilo aldım bilmiyorum o kadar çok yiyen biri de değilim günde iki öğün yiyorum günlük mutlaka 5 litre su içiyorum hiç ödemim yok doğumdan sonra bu kiloları verebilir miyim şuan onu düşünüyorum 😔
Doktorun bi öneride bulundumu canım

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce tartıldım 108 kilo geldim ben şok oldum doktora dedim ki bu kadar kilo alsam kıyafetim bana dar gelir dedim geçen ay 92 idim bir ay demeden nasıl kilo aldım bilmiyorum o kadar çok yiyen biri de değilim günde iki öğün yiyorum günlük mutlaka 5 litre su içiyorum hiç ödemim yok doğumdan sonra bu kiloları verebilir miyim şuan onu düşünüyorum 😔
Veirsin canm doğumdan sonra kaç haftaliksin cnm sen

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Veirsin canm doğumdan sonra kaç haftaliksin cnm sen
Dün çok üzülmüştüm bir ayda çok fazla kilo almışım diye ama bugün doktoruma gittim nstde kiloma baktılar 93 geldim çok mutlu oldum bu kiloyu korursam doğumdan sonrada vermem çok kolay olcak 32+5 günlük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorun bi öneride bulundumu canım
Bugün doktorumla konuştum bir ayda ikinkilo almışsın dedi şuan gayet iyi gidiyorsun dedi bugün tartildigimda 93 geldim sağlık ocagin tartısı bozuk olabilir dedi moralini bozma dedi

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dün çok üzülmüştüm bir ayda çok fazla kilo almışım diye ama bugün doktoruma gittim nstde kiloma baktılar 93 geldim çok mutlu oldum bu kiloyu korursam doğumdan sonrada vermem çok kolay olcak 32+5 günlük
Senin onları takma onlar öyle moreli bozmayı çok seviyorlar senin kendi sağlığın yerindeyse bı sıkıntın yoksa takma kiloyu falan verilir ztn dogumada az kalmış üzülme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar