Sağlık ocağından geliyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Sağlık ocağından geliyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,806 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlık ocağından geliyorum
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Gittin mi doktora ne dedi canım bebek nasıl ❣
Gittim cnm saol 🥰 çok şükür bebek iyi durumda iyi .. her ihtimale karşı düşük iğnesi verdi şuankik sıkıntı yok şükür 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yemeklerde çok az kullanıyorum ama bilemedim 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah veririm yoksa bu gidişle tombik bi anne olacağım 😂
Anladım cnm tuz fazla tüketmek ödem siskinlik yapar

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Evet ya sende mi vuruldun daha önce ..az önce iftardan sonra gidip sağlık kabininde vuruldum vuran kiiside baya yağlı olduğunu söyledi zaten iğneden korkan biriyim hep te basima gelir 😂
Evet canım ilk zamanlar kullandım düşük ihtimaline karşı inşaallah bir şey olmaz 3 güne 1 vuruldum istemeyerek gidiyordum😅

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ilk zamanlar kullandım düşük ihtimaline karşı inşaallah bir şey olmaz 3 güne 1 vuruldum istemeyerek gidiyordum😅
Yaa sen baya vurmussun cnm.. bana 2 adet verdi birini bugün diğerini haftaya vur dedi.. yani her ihtimale karşı verdi yoksa sıkıntı yoktu şükür ☺️ senin bebis nasıl cnm vuruyor mu
. Oruç felan tutamiyirsun demi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Yaa sen baya vurmussun cnm.. bana 2 adet verdi birini bugün diğerini haftaya vur dedi.. yani her ihtimale karşı verdi yoksa sıkıntı yoktu şükür ☺️ senin bebis nasıl cnm vuruyor mu
. Oruç felan tutamiyirsun demi
Aynen canım sonra tutcam inşaallah, cuma günü kontrol var bakalım saat 2 veya 3 de olur muhtemelen maşaallah çok hareketli durmuyor artık 30 haftalik olduk 🥰

Biraz önce tartıldım 108 kilo geldim ben şok oldum doktora dedim ki bu kadar kilo alsam kıyafetim bana dar gelir dedim geçen ay 92 idim bir ay demeden nasıl kilo aldım bilmiyorum o kadar çok yiyen biri de değilim günde iki öğün yiyorum günlük mutlaka 5 litre su içiyorum hiç ödemim yok doğumdan sonra bu kiloları verebilir miyim şuan onu düşünüyorum 😔
Sağlık ocağındaki tartılar sıkıntılı biraz bizde aylık kintrde bebeği tarttirdik 150 gram fazla tartiyor. Ev tipi digital tartı da sabah aç karna kaç kg geliyorsan doğru olan kilon odur

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrolüm vardi hastanede tartıldım 93 kilo geldim şimdi ben hangi tartıya inanacağımı şaşırdım doktoruma dedim ki dun sağlık ocağında tartildigimda 108 kilo geldim burda ise kilom düşük çıktı dedim bizim tartindijital olduğu için bu doğru sağlık ocağındaki tartilarda yanılma oluyor dedi 🤔😇

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biraz önce tartıldım 108 kilo geldim ben şok oldum doktora dedim ki bu kadar kilo alsam kıyafetim bana dar gelir dedim geçen ay 92 idim bir ay demeden nasıl kilo aldım bilmiyorum o kadar çok yiyen biri de değilim günde iki öğün yiyorum günlük mutlaka 5 litre su içiyorum hiç ödemim yok doğumdan sonra bu kiloları verebilir miyim şuan onu düşünüyorum 😔
Negüzel 5litre içiosun ben günde enfazla 1barfak içiorum😑

Tüm sayfalar yüklendi.