SAHUR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asmin❤Asaf tarafından oluşturulan SAHUR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 750 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı SAHUR
Konbuyu başlatan Asmin❤Asaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya46

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Kizlaaaarr bayadır aktif değilim nasılsiniz bebisler iyidir umarım biz cocuuklarimla bir aydir gecmeyen bir griple ugrasiyoz atlattik sukur🧡sahurda ne hazirlayacaksiniz hele bi deyinde fikir olsun iftar ayri sahur ayri dusunuyoz ne yapacaz diye🤯

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kizlaaaarr bayadır aktif değilim nasılsiniz bebisler iyidir umarım biz cocuuklarimla bir aydir gecmeyen bir griple ugrasiyoz atlattik sukur🧡sahurda ne hazirlayacaksiniz hele bi deyinde fikir olsun iftar ayri sahur ayri dusunuyoz ne yapacaz diye🤯
İyi canm sen nasılsın çocuklarla nasıl gidiyo ramazan valla bnim eşim sahura kalkmıyo e bende tek yapamıyorum sahur bazen ayakta atıştırıp uyuyorum malum bebekte var yorgun düşüyorum valla

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Cızlak yapıom ben cnm

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
İyi canm sen nasılsın çocuklarla nasıl gidiyo ramazan valla bnim eşim sahura kalkmıyo e bende tek yapamıyorum sahur bazen ayakta atıştırıp uyuyorum malum bebekte var yorgun düşüyorum valla
Sagol cnm yorucu zor ama guzel geciyor bende tek tutuyrm yanima arkadas aryrm ama yok benimki tutamiyor😑
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cızlak yapıom ben cnm
O ne canm nasil yapiliyor

Allah kabul etsin tüm oruçları. Benim kocam kaynım ve kayınpederim oruç tutuyorlar. Ben seher kalkıyim kaynvalidemde kalkıyor. İşte peynir yumurta reçel tere yagı kekler falan Allah ne verdiyse işte Koyuyoruz sofraya afiyetle yiyiyorlar)))

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar