Sorum var Salgın 🤦😷🤒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Salgın 🤦😷🤒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,022 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salgın 🤦😷🤒
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar çok kötü hastalanmışım salgın var sanırım, çünkü önce eşim sonra kaynım sonra ben şimdi de oğlum hasta ateşi var ilaç falan verdim ateşi düştü şükür ama ne yapabilirim hastalanmaması için çünkü aşırı rahatsızım kendime bile bakamıyorum ayağa kalkınca bayılacak gibi oluyorum, bebeğime bakamıyorum, aşırı derecede kötü bir salgın covid gibi, toparlanmak için ne yapabiliriz,

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok kötü hastalanmışım salgın var sanırım, çünkü önce eşim sonra kaynım sonra ben şimdi de oğlum hasta ateşi var ilaç falan verdim ateşi düştü şükür ama ne yapabilirim hastalanmaması için çünkü aşırı rahatsızım kendime bile bakamıyorum ayağa kalkınca bayılacak gibi oluyorum, bebeğime bakamıyorum, aşırı derecede kötü bir salgın covid gibi, toparlanmak için ne yapabiliriz,
Mevsim geçişi de var zaten kışın hastalik kapıda bekliyor bol c vitamini al

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım çok kötü bir durum biliyorum bugün benim 6 günüm daha yeni biraz gözümü aça bildim insan perişan oluyor mahfoluyor Allah şifa versin inşallah 🤲

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun.balin içine bir diş sarımsağı küçük küçük dogra .üstüne bir kaç damla limon sık bir hafta boyunca ailecek tüketin.enfeksiyonu bitiriyor.atesi düşürüyor.bagisikligi güçlendiriyor.bebegin ne kadarlık bilmiyorum ama 6 ayın üstünde ise çay kasigunin ucu ile biraz verebilirsin .küçük çocuğa bal verilmez diyebilirsin ama az bişey vermenin zararı olduğunu dusunmuyorum cunki ben çocuklarıma hep veriyorum.ayda bir hafta çocuklara vermek bagisiklilarini güçlendiriyor.herkese tavsiye ederim özellikle öğrencisi olan annelere

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun güzelim Bol c vitamini yayla çorbası çok iyi geliyor bol naneli limonlu. ıhlamur birde pekmezin içine toz zencefil koy ye benim kışın çocuklara kendime yaptıklarım bu şekilde bağışıklığı güçlendirecek şeyler yiyip için şifa olur inşallah

Ay al benden de o kadar canım fir yorganın altına kay kat giyin terle güzelce sonra duş al iyi gelir inşaAllah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geçmiş olsun canim benim evet çok kötü bir salgın var mevsimsel değişikliklerden herkes hasta ondan ona ondan ona sürekli birilerine bulaşarak geçiyor çok geçmiş olsun bolca c vitamini mandalina limon tuzla ye meyve ye acılı ekşili çorba kesmek suyu kelle paça gibi yap iç cnm

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok teşekkür ederim kızlar, bugün biraz daha iyiyim çok şükür ama oğlumun geceden beri ateşi var ilaçla doğal yollarla düşürmeye çalışıyorum , inşallah düzelir ilaç tedavisine başlamak istemiyorum çünkü son iki ay içinde çok fazla antibiyotik kullandı nane limon Ihlamur falan demleyip veriyorum bolca da mandalina yediriyorum inşallah iyi gelir de hastalanmaz daha fazla çünkü çok kötü bir salgın ben bile dayanamadım üç gündür gözüme gram uyku girmedi iğne olmama ve ilaç kullanmama rağmen hiç bir işe yaramadı etkisi olmadı, dua edin kızlar lütfen oğlum inşallah o kadar düşmez toparlanır hemen 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun.balin içine bir diş sarımsağı küçük küçük dogra .üstüne bir kaç damla limon sık bir hafta boyunca ailecek tüketin.enfeksiyonu bitiriyor.atesi düşürüyor.bagisikligi güçlendiriyor.bebegin ne kadarlık bilmiyorum ama 6 ayın üstünde ise çay kasigunin ucu ile biraz verebilirsin .küçük çocuğa bal verilmez diyebilirsin ama az bişey vermenin zararı olduğunu dusunmuyorum cunki ben çocuklarıma hep veriyorum.ayda bir hafta çocuklara vermek bagisiklilarini güçlendiriyor.herkese tavsiye ederim özellikle öğrencisi olan annelere
Ben bu tarifi başka post da da gördüm oğlum iki buçuk yaşında bal veriyorum oğlum da şuan hastalık belirtisi var hemen deneyip yedirecem , sarımsak koktuğu için yemeye bilir belki ama zorlada olsa bir kaşık yedirmeye çalışacam, çok sağol canım

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok teşekkür ederim kızlar, bugün biraz daha iyiyim çok şükür ama oğlumun geceden beri ateşi var ilaçla doğal yollarla düşürmeye çalışıyorum , inşallah düzelir ilaç tedavisine başlamak istemiyorum çünkü son iki ay içinde çok fazla antibiyotik kullandı nane limon Ihlamur falan demleyip veriyorum bolca da mandalina yediriyorum inşallah iyi gelir de hastalanmaz daha fazla çünkü çok kötü bir salgın ben bile dayanamadım üç gündür gözüme gram uyku girmedi iğne olmama ve ilaç kullanmama rağmen hiç bir işe yaramadı etkisi olmadı, dua edin kızlar lütfen oğlum inşallah o kadar düşmez toparlanır hemen 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bu tarifi başka post da da gördüm oğlum iki buçuk yaşında bal veriyorum oğlum da şuan hastalık belirtisi var hemen deneyip yedirecem , sarımsak koktuğu için yemeye bilir belki ama zorlada olsa bir kaşık yedirmeye çalışacam, çok sağol canım
İnşallah ya canım benim inşallah biz dayanamıyoruz minicik çocuklar nasıl dayansın ya ?

Tüm sayfalar yüklendi.