Salgın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Salgın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,476 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salgın
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Kızlarrr çok fena salgın var çocuklar resmen kırılıyor 3 tane arkadaşımın çocuğuda salgına yakalandı çocuklarda ateş kusma öksürük hepsinin elinde bir hava makinası 3 dk uyuyabilsinler diye hava veriyor. Aman dikkat edin kendinize ve bebişlerinize çok sıkıntılı
Benim bebeğim de de öksürük var canım uyurken bile öksürüyor daha 5 aylık şimdi hastaneye gidiyoruz

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlarrr çok fena salgın var çocuklar resmen kırılıyor 3 tane arkadaşımın çocuğuda salgına yakalandı çocuklarda ateş kusma öksürük hepsinin elinde bir hava makinası 3 dk uyuyabilsinler diye hava veriyor. Aman dikkat edin kendinize ve bebişlerinize çok sıkıntılı
benim kizda ates icinde🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah kuzum ya aynen öyle benim de kız da oğlan da aynı hastalar yaa iki gündür uyku nedir bilmiyorum resmen😒

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız arkadaşım bide 8 aylık hamile üst katında annesi hasta kadın korona mı oldu ne oldu belli değil kızı hasta yutkunamıyor
Ay kıyamam ya gebelikte de zor geçiyor vallahi hastalık kodu vallahi salgın bayağı şey ya herkes hasta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay kıyamam ya gebelikte de zor geçiyor vallahi hastalık kodu vallahi salgın bayağı şey ya herkes hasta
Bebeklerin ve çocukların hasta olması da bir başka şey oluyor ya çok kötü ya uyumuyorlar hiçbir şey yemiyorlar sürekli ağlıyorlar gün boyunca onlarla uğraşmak zorunda kalıyor um

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeklerin ve çocukların hasta olması da bir başka şey oluyor ya çok kötü ya uyumuyorlar hiçbir şey yemiyorlar sürekli ağlıyorlar gün boyunca onlarla uğraşmak zorunda kalıyor um
Eşim hastaneye darp cebir tutanağı almaya gidiyor sürekli gözaltına alınanlar için bana diyor ki geçen gün sakın burnunu kapıya uzatma hastanenin acilindeki kuyruk yola kadar uzuyor eline herkesin kucağında halsiz bi çocuk sırada bekliyorlar diyor

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen benimki de öyle hasta ne yemek yiyor öksürük bırakmıyor bir türlü hepsi gecsede su lanet olasıca öksürük geçmiyor rabbim şifa versin cümlemize inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.