Salgın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Salgın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,500 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salgın
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Bizden 3 dört gunonce kizim ateşi 38 .4 dü birden bilic kaybı yaşadı gözleri kaydi bana cevap veremedi sonra yüzüne su caldimda kendine geldi dr acilden gittin tahlil yaptilar kaninda intehap varmış o gece hastanede yatırdılar sabaha kadar ateşi 40 lara kadar cikdi ateşini hastanede zordusurduler burnunda sumuz testi yaptilar kizimin cani çok yandı neyse vurus değilmiş ama epilepsiden supelendiler egege cektirmemi istiyorlar zaten ortanci oglumunda epilepsisi var inşallah kizimdada çıkmaz ama çok gitkkat edin arkadaslar allah hepimizin çocuğunu korusun hastanelere tıklım tiklim çocuk kayniyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bizede antibiyotik verdiler canım oğlum iyileşti iyi biraz şimdi bebeğim hasta ağlarken sesi bı tuhaf çıkıyor 🙄🙄ne yapicam bilmiyorum daha çok küçük 🙄
Kıyamam kuzuma ya😞 çok geçmiş olsun canım, bademcikleri şişmiş olmalı emerken rahatsızda oluyordur şimdi yavrucak, doktora götür kuzum gerçi çok küçükse insan ilaç vermek istemiyor kıyamıyor ki , evde bişey yapmak istiyorsan , şunları deneyebilirsin, şuna dikkat et eğer boğazında balgam varsa asla ciğerlerine inmesine izin verme canım, bir çay kaşığı zeytinyağı içirebilirsin ve yumuşatır boğazını göğsüne de zeytinyağı sürüp yumuşak bir lokum poşeti de olur göğsüne koy sonra muhakkak sıcak bir banyo yaptır o buhar boğazında ki balgamı yumuşatır ve mümkünse su içir canım ha bide ıhlamur verebilirsin, ben Ali iki haftalıkken ıhlamur vermiştim kaynatmadan birazı çay bardağına aldım kaynar su döktüm üstüne birazcık demlendi bir çay kaşığı olcak şekilde sabah akşam içirdim , şimdi demeyin bebek küçük nasıl verecek inanın bebebim iki haftalıkken verdim hiçbir sıkıntımız olmadı çok şükür 🤲çok geçmiş olsun canım 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.