Salgın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Salgın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,500 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salgın
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr çok fena salgın var çocuklar resmen kırılıyor 3 tane arkadaşımın çocuğuda salgına yakalandı çocuklarda ateş kusma öksürük hepsinin elinde bir hava makinası 3 dk uyuyabilsinler diye hava veriyor. Aman dikkat edin kendinize ve bebişlerinize çok sıkıntılı
Aynen vallahi benim 3 çocuk ve ben perişanız ilaç bile işe yaramıyor 😖

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 3 çocuğum o şekilde hasta. Ve 8 ayrı arkadaşımla görüştüm bugün istisnasız hepsi çok ciddi şekilde hasta çocukları da öyle. Sağlık olarak sorun yaşamayana denk gelmedim henüz Rabbim şifa versin herkes
Biz ailecek sağlamız 😂 ahanda denk geldin 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum kaynar kazana at sıcak su kendine getirsin 😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Domuz gribi canım benim o koronadan daha beter ilk kızıma okulda bulaştı test yapmadılar ilaç verdiler yolladılar üst solunum yolu enfeksiyonu deyip sonra çocuk ateş kusma öksürük zor nefes alma halsizlik 4 5 gün sürdü eşime geçti oda aynı oldu onuda ilaç verip yolladılar sonra ben hasta oldum emzirdigim için özel hastanede serum taktırmaya gittim çok kötüydüm sonra kan aldılar sonuç infuluenza dedi yani domuz gribi olmuşum 10 gün perişan oldum ve 2 çocuk ve yanlızım en son bebeğime geçti ve kayınvalidem oldu atlattık illet bişey koronaya şükür edersin valla o derece Allah kimseye vermesin 🤲🥀 geçmiş olsun Allah şifa versin 🤲 tüm hastalara 🤲
Amin canım herkes diyor ya çok kötü diye

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr çok fena salgın var çocuklar resmen kırılıyor 3 tane arkadaşımın çocuğuda salgına yakalandı çocuklarda ateş kusma öksürük hepsinin elinde bir hava makinası 3 dk uyuyabilsinler diye hava veriyor. Aman dikkat edin kendinize ve bebişlerinize çok sıkıntılı
Sorma canım nerdeyse 10gunu gecik benim oglanda aynı iki kere antibiyotik tedavisi başlandı öksürük var ateşlendi iki gün acile gittik faranjit olmusdu ondan bana gecdi ben toparlanmadan tekrarladı oğlumun burnu hep tıkalı zaten

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sorma canım nerdeyse 10gunu gecik benim oglanda aynı iki kere antibiyotik tedavisi başlandı öksürük var ateşlendi iki gün acile gittik faranjit olmusdu ondan bana gecdi ben toparlanmadan tekrarladı oğlumun burnu hep tıkalı zaten
Tıkalı buruna serumu akıp nebülizatörle verirseniz buhar olarak tıkanıklığı açıyor hava makinası varsa denemeni tavsiye ederim tıkalı burunla çocuklar uyumuyor bile

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Domuz gribi canım benim o koronadan daha beter ilk kızıma okulda bulaştı test yapmadılar ilaç verdiler yolladılar üst solunum yolu enfeksiyonu deyip sonra çocuk ateş kusma öksürük zor nefes alma halsizlik 4 5 gün sürdü eşime geçti oda aynı oldu onuda ilaç verip yolladılar sonra ben hasta oldum emzirdigim için özel hastanede serum taktırmaya gittim çok kötüydüm sonra kan aldılar sonuç infuluenza dedi yani domuz gribi olmuşum 10 gün perişan oldum ve 2 çocuk ve yanlızım en son bebeğime geçti ve kayınvalidem oldu atlattık illet bişey koronaya şükür edersin valla o derece Allah kimseye vermesin 🤲🥀 geçmiş olsun Allah şifa versin 🤲 tüm hastalara 🤲
Banada aynı şeyi dediler test yapılmadan domuz girbi deniliyo galiba anlamadım gitti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tıkalı buruna serumu akıp nebülizatörle verirseniz buhar olarak tıkanıklığı açıyor hava makinası varsa denemeni tavsiye ederim tıkalı burunla çocuklar uyumuyor bile
Hava makinası değilde oda nemlendirici var canım dün dokdorumuzda sordu ama böyle giderse alacaz herhalde

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Biz atlattık çok şükür canım, Rabbim Uzak etsin gerçekten çok kötü bir salgın, bebeğim eridi resmen 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.