Salgın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Salgın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,493 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salgın
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr çok fena salgın var çocuklar resmen kırılıyor 3 tane arkadaşımın çocuğuda salgına yakalandı çocuklarda ateş kusma öksürük hepsinin elinde bir hava makinası 3 dk uyuyabilsinler diye hava veriyor. Aman dikkat edin kendinize ve bebişlerinize çok sıkıntılı
Evet canım benim de hem oğlum hem de bı buçuk aylık bebeğim çok hastalar 🙄aşırı yüksek ateşleri var🙄dün gece acile götürdüm hicbisey yapmadı eve götür antibiyotik ver dedi bı serum verin bari dedim çocuk iki gündür bu halde bişey de yemiyo dedim gerek yok serum versem de bı fayda etmez dedi başından attı sanki😏çünkü hastane doluydu herkes hastaydı goturdugume pişman oldum 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Darısı bizim başımıza 😔hem oğlum hem kızım 2 gündür gripti bugün bende oldum vallahi mahfoldular kuzularım yaa
Allah şifa versin inşallah canım bizde aynı durumdayız üçümüz de,🙄🙄

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Darısı bizim başımıza 😔hem oğlum hem kızım 2 gündür gripti bugün bende oldum vallahi mahfoldular kuzularım yaa
Amin canım sizede çok geçmiş olsun 🤲♥️ ilk bebeğim oldu sonra ben sonra da eşim , ben baya rahatsız dim eşim bizi annemlere bıraktı ben hem orda dinlendim hemde bebeğime bakıp bana yardımcı oldu annem , tabi hastaneye gitmeden çabuk iyileşmiyor insan, biz antibiyotik le toparlandık, bizde öksürük hâlâ var eşim bugün işten eve geldi çalışmadı öksürükten çalışamamış , az önce de tekrar hastaneye gitti bu üçüncü gidişi valla 🤦🏻‍♀️😞 bebeklerinle beraber çok zor oluyordur canım ilaç falan kullanın inşallah çabuk atlatırsınız canım 🤲 tekrardan çok geçmiş olsun 🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canım benim de hem oğlum hem de bı buçuk aylık bebeğim çok hastalar 🙄aşırı yüksek ateşleri var🙄dün gece acile götürdüm hicbisey yapmadı eve götür antibiyotik ver dedi bı serum verin bari dedim çocuk iki gündür bu halde bişey de yemiyo dedim gerek yok serum versem de bı fayda etmez dedi başından attı sanki😏çünkü hastane doluydu herkes hastaydı goturdugume pişman oldum 🙄

Allah şifa versin inşallah canım bizde aynı durumdayız üçümüz de,🙄🙄
Sağol kuzum rabbim sizde şifa versin inşallah

Amin canım sizede çok geçmiş olsun 🤲♥️ ilk bebeğim oldu sonra ben sonra da eşim , ben baya rahatsız dim eşim bizi annemlere bıraktı ben hem orda dinlendim hemde bebeğime bakıp bana yardımcı oldu annem , tabi hastaneye gitmeden çabuk iyileşmiyor insan, biz antibiyotik le toparlandık, bizde öksürük hâlâ var eşim bugün işten eve geldi çalışmadı öksürükten çalışamamış , az önce de tekrar hastaneye gitti bu üçüncü gidişi valla 🤦🏻‍♀️😞 bebeklerinle beraber çok zor oluyordur canım ilaç falan kullanın inşallah çabuk atlatırsınız canım 🤲 tekrardan çok geçmiş olsun 🥺
Sağol kuzum sizede geçmiş olsun dün çocukları sağlık ocağına götürdüm burda hastane yok orda ilaç filan verdi doktor çocuklara antibiyotige gerek duymadı inşallah geçer kısa zamanda bende çok halsizim 😔

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sağol kuzum rabbim sizde şifa versin inşallah

Sağol kuzum sizede geçmiş olsun dün çocukları sağlık ocağına götürdüm burda hastane yok orda ilaç filan verdi doktor çocuklara antibiyotige gerek duymadı inşallah geçer kısa zamanda bende çok halsizim 😔
Sağol canım ♥️ Aliye antibiyotik verdiler canım, demekki kötü bir durum yok inşallah bir an önce toparlanirlar Kuzum, sana da ilaç verdiler mi canım

Tüm sayfalar yüklendi.