Salı günü 36 haftalık olcm hurma yemeye başlasam mı 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Salı günü 36 haftalık olcm hurma yemeye başlasam mı 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,740 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salı günü 36 haftalık olcm hurma yemeye başlasam mı 🤔
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya vala inanmıyorum hurma bile zararliymis ben şok oldum yeniyim acaba yesem siksinti olurmu
Kaç haftalık bebiş başlardaysan olabilir tabi Allah korusun sadece hurma değil bitki çayları ve baharatlar bile düşüğe sebep olabiliyor ilk aylarda dikkat etmen gerekiyor yediğine içtiğine

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık bebiş başlardaysan olabilir tabi Allah korusun sadece hurma değil bitki çayları ve baharatlar bile düşüğe sebep olabiliyor ilk aylarda dikkat etmen gerekiyor yediğine içtiğine
Vala bebiş 5+4 haftalık işte duyunca şok oldum bu sitede bilmediğim o kadar şey öğrendim ki sizin gibi insanlardan çok yararlı şeyler çok sağolun hepiniz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Vala bebiş 5+4 haftalık işte duyunca şok oldum bu sitede bilmediğim o kadar şey öğrendim ki sizin gibi insanlardan çok yararlı şeyler çok sağolun hepiniz
Sen sağol canım büyüklerinde söyler kendin netten de araştır neler zararlı neler daha faydalı diye çok yeniymiş daha allahım sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin yavrularımızı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ztn öyle çok yemeyi düşünmüyorum günde 3 tane sonradan çoğaltırım sayıyı
Ben iki oğlumda da duydum ama denemedim valla ilki 38+3 ikinciside 37+2 de doğdu suyum geldi ama sancım yoktu baya uğraştırdılar canavarlar 😇 o yüzden bu sefer kesin deneyeceğim 37de başlarım cidden faydası oluyorsa suni sancıdan iyidir ☺️

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ben iki oğlumda da duydum ama denemedim valla ilki 38+3 ikinciside 37+2 de doğdu suyum geldi ama sancım yoktu baya uğraştırdılar canavarlar 😇 o yüzden bu sefer kesin deneyeceğim 37de başlarım cidden faydası oluyorsa suni sancıdan iyidir ☺️
Oluo cnm bnm ilk doğumum suni sancıyla oldu ikinci doğmum kendi sancımla oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar