San simplex Gaz ilacindan kullanan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan San simplex Gaz ilacindan kullanan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,443 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı San simplex Gaz ilacindan kullanan varmi
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan derya dündar 0518

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Dr mu önerdi canım damlayı 12 yıl evvel o damla en büyük mucizemdi bu bebegimdede yaşarsam yine onu almak istiyorum o yıllarda dr vermişti şimdi yoksa gelişi güzel eczane veriyor mu

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 14 gunluk sab simplex gaz damlasindan kullanan varmı kaç damla veriosunuz bn 5 damla veriodum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğim 14 gunluk sab simplex gaz damlasindan kullanan varmı kaç damla veriosunuz bn 5 damla veriodum
Biogaia sap nurse harveys kullandim hic fayda etmedi sap simplex kullaniyorum sabah 5 aksam 5 damla bize birtek o fayda etti tabi her cocukta farkli damla etki ediyor

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizimkisine kabızlık yaptı o ilaç. Sen bio gaia kullan bağırsak duzenleyici
Ben de onu kullanıyorum ama bir faydası yok gibi gece sürekli sabaha kadar ağlıyor gaz sancısı yüzünden dün akşam zeytinyağı sürdüm hamur yaptım karnına biraz durdu karnı yumuşadı gaz problemine çözüm yok galiba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar