San simplex Gaz ilacindan kullanan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan San simplex Gaz ilacindan kullanan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,443 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı San simplex Gaz ilacindan kullanan varmi
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan derya dündar 0518
A

Alemdar

Guest
Bebeğim 14 gunluk sab simplex gaz damlasindan kullanan varmı kaç damla veriosunuz bn 5 damla veriodum
Ben kullanıyorum günde 4 kere 8er damla veriyorum. Aynı zamanda bio gaia da kullanıyorum. Günde 1 sefer 5 damla. Bebeğim çok gazlı doktor bu şekil kullanmamı önerdi.

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 14 gunluk sab simplex gaz damlasindan kullanan varmı kaç damla veriosunuz bn 5 damla veriodum
Canım eğer bbegin kolik bbekse sana bir tavsiye hiç bir gaz damlasının yararı olmaz benim kızım gibi ne varsa eskilerde var bir cezveye biraz nane birazda şeker koy kaynat ver sancı manci kalmiyo bunu günde yada iki günde bir verebilirsin gerçekten rahatlatiyo masumlari

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Canım eğer bbegin kolik bbekse sana bir tavsiye hiç bir gaz damlasının yararı olmaz benim kızım gibi ne varsa eskilerde var bir cezveye biraz nane birazda şeker koy kaynat ver sancı manci kalmiyo bunu günde yada iki günde bir verebilirsin gerçekten rahatlatiyo masumlari
Sadece nane fayda etmez mi acaba yeni doganda seker ve tuzu bebegin bobrekleri suzmuyor diye biliyorum ben yanlis mi bikiyorum sade nane iyi gelir mi acep

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar